Дубілет хоче відмінити документ про згоду на обробку персональних даних

Недавно MediaSapiens писав, що Міністр Кабінету міністрів України та колишній співзасновник monobank Дмитро Дубілет хоче зменшити кількість паперових заяв про згоду на обробку персональних даних.

А у четвер, 7 листопада, на своїй сторінці у Facebook він повідомив, що напередодні подав в Раду акт, який повинен, з одного боку, краще захистити українців в тому, як організації поводяться з їхніми даними. З іншого — «позбутися цього папірця»,

«Вчора на засіданні Кабміну ми проголосували за законопроєкт, який зробить в Україні трохи менше бюрократії. Нещодавно я писав про всюдисущий документ "Згода на обробку персональних даних". У будь-яких держустановах, в школах, в лікарнях — скрізь вам підсовують цей листок і просять заповнити. У коментарях під постом українці написали ще купу прикладів, де він з'являється», — зазначив Дубілет.

Цим грішить і бізнес, додав він. За словами Дубілета, проблема в тому, що в законі недостатньо чітко описаний механізм згоди на обробку даних.

«Вчора ми подали в Раду акт, який повинен, з одного боку, краще захистити українців в тому, як організації звертаються з їх даними. З іншого боку, ми повинні позбутися від цього папірця, яка насправді нікого ні від чого не захищає», — повідомив міністр.

Він додав, що прийняти відповідний закон буде недостатньо.

«Після цього будемо бігати з вогнеметом по бюджетних організаціях і випалювати цей документ», - додав пан Дубілет.

Нагадаємо, раніше ми записали головні тези виступу Михайла Федорова про те, як команда Зеленського збирається створити «державу в смартфоні».

 

comments powered by Disqus