Євросоюз просить Україну активізувати боротьбу з піратством

Євросоюз просить Україну активізувати боротьбу з піратством

10:59,
4 Липня 2019
2774

Євросоюз просить Україну активізувати боротьбу з піратством

10:59,
4 Липня 2019
2774
Євросоюз просить Україну активізувати боротьбу з піратством
Євросоюз просить Україну активізувати боротьбу з піратством
Автори:
Представники ЄС нагадали Україні про необхідність виконання своїх зобов’язань у межах Угоди про асоціацію, зокрема у сфері авторського права, торговельних марок, патентів і забезпечення дотримання цих прав.

Як зазначає «Європейська правда», ЄС просить Україну активізувати приведення своїх законів у відповідність до його норм. Це, зокрема, стосується сфери інтелектуальної власності — боротьби з підробками та піратством.

Такі дії передбачає Угода про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка є частиною Угоди про асоціацію і діє з 1 січня 2016 року.

Йдеться про здійснення реформ у сфері авторського права, товарних знаків, промислових зразків, топографій напівпровідників, патентів, сортів рослин і забезпечення дотримання законодавства, зокрема під час перетину кордону.

Впровадження цих реформ є на порядку денному щорічного міждержавного Діалогу між Україною та ЄС щодо прав інтелектуальної власності. Остання, 17-та зустріч Діалогу відбулася 26 червня 2019 року в Києві.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» повідомляв про реформу авторського права у ЄС. У квітні її схвалила Рада ЄС. Європарламент проголосував за Директиву у березні. Тепер її мають схвалити парламенти держав-членів ЄС.

Нові правила зобов'язують такі онлайн-платформи, як YouTube, Facebook і Google News, укладати ліцензійні угоди з правовласниками: музикантами, журналістами, авторами і новинними видавцями, щоб отримати можливість використовувати їхні роботи онлайн. Такий підхід вже охрестили «податком на лінки».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
copyright-literacy
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду