Facebook почав перевіряти особу українців, які хочуть запускати політичну рекламу

Facebook почав перевіряти особу українців, які хочуть запускати політичну рекламу

11:55,
15 Березня 2019
6095

Facebook почав перевіряти особу українців, які хочуть запускати політичну рекламу

11:55,
15 Березня 2019
6095
Facebook почав перевіряти особу українців, які хочуть запускати політичну рекламу
Facebook почав перевіряти особу українців, які хочуть запускати політичну рекламу
Автори:
Компанія просить користувачів до 18 березня надати документи на підтвердження особи, а також заповнити інформацію про те, хто оплачує рекламу. Нові правила покликані покращити захист від іноземного втручання у вибори в Україні.

Соціальна мережа просить підтвердити особу, увімкнувши двоетапну перевірку та надавши відповідні документи: посвідчення особи державного зразка; два офіційні документи; нотаріально завірена форма, завантажена зі сторінки facebook.com/id. Детальніше про процес перевірки можна дізнатися у посібнику або Довідковому центрі.

«Ми вважаємо, що коли користувач переглядає політичну рекламу у Facebook, він має чітко розуміти, кому вона належить. Щоб підтримати цю прозорість, ми впроваджуємо новий процес авторизації реклами, а також підтвердження особи, застереження «Хто оплатив рекламу», придбання реклами та бібліотека реклами», — пише компанія.

Крім того, Facebook вимагає від тих, хто хоче показувати політичні оголошення, заповнити інформацію у розділі «Хто оплатив рекламу». Для цього потрібно перейти на вкладку «Авторизація» у розділі «Налаштування» сторінки та зв’язати зі сторінкою рекламні облікові записи, які ви плануєте використовувати.

Вимоги такої інформації: назва має бути чітка й повна; не має містити абревіатур; не має містити URL-адрес; не має містити текст «Хто оплатив рекламу»; має відповідати умовам політики Facebook щодо застережень.

Facebook перевірятиме цю інформацію та може затребувати більше даних. Оплачувати політичну рекламу зможуть лише користувачі з України.

Такі детальні відомості щодо політичної реклами у Facebook будуть зібрані у Бібліотеці реклами.

«Реклама, що містить застереження, відображатиметься в Бібліотеці реклами, а та, що їх не містить і пізніше вважатиметься політичною, також відображатиметься в Бібліотеці реклами. У Бібліотеці реклами також міститиметься інформація щодо продуктивності реклами, зокрема діапазон показів і витрат, а також охоплення за демографічними показниками та розташуванням», — зазначає компанія.

Нагадаємо, раніше Facebook вже попереджав про зміни щодо регулювання передвиборної реклами та протидії фейкам. Зокрема, компанія прагнула розширити свою фактчекінгову програму з перевірки фактів третіми особами. Наразі ця програма охоплює контент 16 мовами та дає можливість фактчекерам переглядати фотографії та відео на додачу до посилань на статті.

Крім того, нещодавно Facebook шукав експерта з України на посаду менеджера з питань державної політики.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
facebook.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду