Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів
Такі нові правила введені владою Китаю після матеріалів, які, на її думку, підривали авторитет лідера країни Сі Цзіньпіна, повідомляє російська служба ВВС.
Згідно з новими вимогами, керівництво новинних сайтів повинно цілодобово відстежувати зміст заміток і статей, щоб не допустити фактичних, стилістичних та інших помилок. Ці зміни - частина масштабної кампанії по посиленню державного контролю в сфері ЗМІ.
Один з найпопулярніших веб-ресурсів Китаю Tencent звільнив свого головного редактора в липні, після того як в заголовку статті про виступ Сі Цзіньпіна з приводу ювілею Комуністичної партії, було помилково використано слово «розлючений» замість слова «важливий». У березні на порталі Wujie було опубліковано лист, що закликає до відставки голови КНР.
Також в рамках зміни правил для інтернет-ресурсів посилюється контроль за онлайн-трансляціями в мережі, які є дуже популярними в Китаї, особливо серед молоді.
Це робиться для того, щоб в прямий інтернет-ефір не виходили неналежні, на думку влади, матеріали.
У Китаї - близько 80 ресурсів, що дозволяють робити онлайн-трансляції. У одного з найбільших, Bilibili - близько 50 000 000 користувачів.
Всього лише місяць тому влада вимагала у популярного блогера, комедіанта і актриси Папи Цзян стежити за тим, що вона говорить і пише, звинувативши її в схильності до лихослів'я.
Сьогодні MediaSapiens також писав про те, що Міністерство зв'язку і масових комунікацій Росії (Мінкомзв’язку) розробило поправки до закону «Про зв'язок», за якими під контроль державі передаються основні елементи інфраструктури російської частини мережі.