Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів

Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів

15:43,
19 Серпня 2016
2510

Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів

15:43,
19 Серпня 2016
2510
Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів
Китай посилює контроль за контентом інтернет-сайтів
Автори:
Головні редактори китайських сайтів нестимуть персональну відповідальність за їхній зміст.

Такі нові правила введені владою Китаю після матеріалів, які, на її думку, підривали авторитет лідера країни Сі Цзіньпіна, повідомляє російська служба ВВС.

Згідно з новими вимогами, керівництво новинних сайтів повинно цілодобово відстежувати зміст заміток і статей, щоб не допустити фактичних, стилістичних та інших помилок. Ці зміни - частина масштабної кампанії по посиленню державного контролю в сфері ЗМІ.

Один з найпопулярніших веб-ресурсів Китаю Tencent звільнив свого головного редактора в липні, після того як в заголовку статті про виступ Сі Цзіньпіна з приводу ювілею Комуністичної партії, було помилково використано слово «розлючений» замість слова «важливий». У березні на порталі Wujie було опубліковано лист, що закликає до відставки голови КНР.

Також в рамках зміни правил для інтернет-ресурсів посилюється контроль за онлайн-трансляціями в мережі, які є дуже популярними в Китаї, особливо серед молоді.

Це робиться для того, щоб в прямий інтернет-ефір не виходили неналежні, на думку влади, матеріали.

У Китаї - близько 80 ресурсів, що дозволяють робити онлайн-трансляції. У одного з найбільших, Bilibili - близько 50 000 000 користувачів.

Всього лише місяць тому влада вимагала у популярного блогера, комедіанта і актриси Папи Цзян стежити за тим, що вона говорить і пише, звинувативши її в схильності до лихослів'я.

Сьогодні MediaSapiens також писав про те, що Міністерство зв'язку і масових комунікацій Росії (Мінкомзв’язку) розробило поправки до закону «Про зв'язок», за якими під контроль державі передаються основні елементи інфраструктури російської частини мережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду