Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР

Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР

13:16,
4 Березня 2016
2146

Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР

13:16,
4 Березня 2016
2146
Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР
Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР
Автори:
Великі інтернет-компанії, у числі яких Twitter, AirBnB, Ebay, LinkedIn і Reddit, офіційно підтримали Apple в суперечці з ФБР про розблокування телефону, який належав Саїду Фаруку, який влаштував стрілянину в каліфорнійському місті Сан-Бернардіно.

Про це повідомляє ВВС.

ФБР через суд домагається, щоб Apple розблокував iPhone Фарука.

17 компаній підписали спільну експертну думку, завдяки якій сторони, що не беруть участь у судових розглядах, але зацікавлені в його результаті, можуть висловити свою точку зору.

Раніше американський суд зобов'язав Apple допомогти слідчим ФБР отримати доступ до інформації в айфоні стрілка. Деякі сім'ї загиблих підтримали вимоги ФБР. Apple оскаржила рішення суду.

Слідчі впевнені, що на телефоні зберігається важлива інформація. При цьому до неї неможливо добратися, не знаючи пароль. Більше того, у разі десяти невдалих спроб ввести пароль телефон автоматично видалить всю інформацію.

Система безпеки вибудувана так, що навіть самі фахівці Apple не можуть отримати доступ до інформації. У зв'язку з цим слідчі ФБР хочуть, щоб інженери Apple зняли ліміт на кількість спроб ввести пароль, а також допомогли створити програму, яка буде автоматично перебирати всі можливі комбінації з високою швидкістю.

Компанія опирається цьому, заявляючи, що виконання вимог ФБР підірве довіру клієнтів компанії, уряд також отримає можливість доступу до даних будь-якого власника продукції Apple.

Саїд Фарук і його дружина Ташфин Малік 3 грудня вбили 14 беззбройних людей і поранили ще більше двох десятків. Вони намагалися втекти, але були вбиті в перестрілці з поліцією.

Як повідомляв MediaSapiens, американський суд зобов'язав компанію Apple допомогти слідчим ФБР отримати доступ до інформації з телефону Саїда Фарука, який влаштував стрілянину в каліфорнійському місті Сан-Бернардіно.

У свою чергу глава Пентагону застеріг проти спрощеного підходу до вирішення суперечки між Apple і ФБР. «Я вважаю, не потрібно допускати, щоб один конкретний випадок визначав загальний підхід до вирішення цієї проблеми, - сказав Ештон Картер, виступаючи на технологічній конференції в Сан-Франциско. - Нам потрібно працювати разом і спільними зусиллями намагатися вирішити цю проблему». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
expertreviews.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду