Польського журналіста вислали з Росії

Польського журналіста вислали з Росії

13:46,
18 Грудня 2015
1329

Польського журналіста вислали з Росії

13:46,
18 Грудня 2015
1329
Польського журналіста вислали з Росії
Польського журналіста вислали з Росії
Автори:
Кореспондент польського видання Gazeta Wyborcza в Москві Вацлав Радзівіновіч висланий з Росії.

Про це повідомив у своєму мікроблозі у Twitter керуючий редактор Gazeta Wyborcza Роман Імельский.

«Наш московський кореспондент Вацлав Радзвінович буде висланий з Росії. Такі дії є відповіддю РФ на вислання з Польщі російського журналіста Свиридова», – написав він.

Як пише Gazeta Wyborza, 12 грудня з Польщі виїхав журналіст інформаційного агентства «Росія сьогодні» Леонід Свірідов.

Свірідов повинен був виїхати з Польщі після того, як голова Управління у справах іноземців залишив у силі рішення мазовецького воєводства про відкликання журналісту дозволу на проживання.

Як повідомляв MediaSapiens, у квітні 2015 року польська адміністрація у справах іноземців після шестимісячного розслідування справи анулювала дозвіл на постійне місце проживання Свірідову, який жив у Польщі понад 10 років.

Польська влада офіційно не повідомляла про деталі справи, але, за неофіційними даними, російського журналіста звинувачують у шпигунстві.

Свірідов теж став першим закордонним журналістом, якого МЗС Польщі позбавило акредитації. Це сталося також за заявкою ABW.

Раніше польські медіа повідомляли, що Свірідову через нібито шпигунство відмовили у продовженні акредитації у Чехії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
nv.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду