Роскомнагляд заборонив відеосервіс Yahoo!

Роскомнагляд заборонив відеосервіс Yahoo!

16:40,
10 Вересня 2015
4129

Роскомнагляд заборонив відеосервіс Yahoo!

16:40,
10 Вересня 2015
4129
Роскомнагляд заборонив відеосервіс Yahoo!
Роскомнагляд заборонив відеосервіс Yahoo!
Автори:
Роскомнагляд вніс відеосервіс Yahoo! до реєстру заборонених сайтів.

Про це виданню «Ведомости» розповів представник відомства Вадим Ампелонський.

За його словами, це було зроблено за поданням Генпрокуратури, яка виявила на одній із сторінок сервісу екстремістський матеріал - відео про «Ісламську державу».

За даними ресурсу «Роскомсвобода», деякі оператори вже почали закривати доступ до Yahoo! в Росії: багато користувачів скаржаться на те, що не можуть зайти і на інші сервіси Yahoo!, наприклад у фотосервіс Flickr.

Як пише видання, зазвичай Роскомнагляд вносить до реєстру тільки ті сторінки, на яких розміщений заборонений контент. Але в даному випадку в чорний список потрапив весь відеосервіс Yahoo!, який розташовується на домені screen.yahoo.com.

За словами Ампелонського, це було зроблено тому, що Yahoo! використовує технологію шифрування трафіку https, а це не дозволяє операторам закривати доступ до окремих сторінок сайту - тільки до сайту цілком.

Нагадуємо, що в Росії почали блокувати ресурс «Вікіпедія», але невдовзі передумали.  

Wikipedia відмовилася виконувати рекомендації Роскомнагляду видалити матеріал з енциклопедії і ухвалене раніше рішення суду в селі Чорний Яр (Астраханська область, Росія), який заборонив цю статтю до поширення в Росії. 

Наразі Wikipedia та її російськомовний сегмент також використовують захищене протокольне розширення https.

Після попереджння про неминуче блокування російськомовний розділ «Вікіпедії» розмістив на головній сторінці посилання на статтю про способи обійти блокування за допомогою Tor, відкритих проксі чи виділених серверів. Також, для того, щоби обійти заборону, на ресурсі вирішили змінити адресу статті. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thenextweb.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду