«Россия сегодня» співпрацюватиме з іранським державним агентством IRNA

«Россия сегодня» співпрацюватиме з іранським державним агентством IRNA

15:04,
5 Січня 2015
2176

«Россия сегодня» співпрацюватиме з іранським державним агентством IRNA

15:04,
5 Січня 2015
2176
«Россия сегодня» співпрацюватиме з іранським державним агентством IRNA
«Россия сегодня» співпрацюватиме з іранським державним агентством IRNA
Автори:
Російське державне міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» співпрацюватиме з подібним іранським агентством – IRNA.

Меморандум про це підписав гендиректор «Россия сегодня» Дмитро Кисельов під час поїдки до Ірану, повідомляє jourdom.ru.

«Іран та Росія є природними союзниками у побудові багатополярного, багатоукладного та різнокольорового світу», - сказав Дмитро Кисельов.

За його словами, у них з керівництвом іранського телеканалу спільні цілі та розуміння ситуації на міжнародному інформаційному просторі.

Планується, що дві медіа організації розвиватимуть двосторонню співпрацю з метою зміцнення зв’язків між Росією та Ісламською Республікою Іран. Передбачається, що будуть створені проекти, спрямовані на формування спільного інформпростору між двома країнами.

IRNA є державним іранським інформаційним агентством, має 60 кореспондентських пунктів всередині країни та за кордоном.

Як відомо, в Ірані, як і в Росії, спостерігається складне становище зі свободою слова. Раніше група правозахисних та громадських організацій звернулася до держав-членів ООН з листом-закликом голосувати за проект резолюції, що сприяє правам людини та свободі преси в Ісламській Республіці Іран.

Нагадаємо також, що у листопаді міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» запустило новий міжнародний медіабренд під назвою «Спутник». Проект складається із кількох веб-сайтів та спільної радіостанції, що мовить у прямому ефірі англійською. Створено також окремі версії сайтів для Росії, Великобританії, США, Латинської Америки, Азії, Африки та Близького Сходу.

Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» було створене у 2013 році замість реорганізованого російського інформаційного агентства «Новости» з метою висвітлення російських подій та популяризації державної політики РФ за кордоном. Його очолив одіозний російський телеведучий Дмитро Кисельов. За недостовірне висвітлення подій в Україні його ім'я першим було занесено на Дошку ганьби брехливих журналістів. Він є фігурантом чорних списків США та Європейського Союзу, йому заборонено в'їзд до України, проти нього СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою в сприянні тероризму.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
iranreview.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду