Президент Ірану закликав священнослужителів визнати інтернет

Президент Ірану закликав священнослужителів визнати інтернет

00:00,
3 Вересня 2014
1581

Президент Ірану закликав священнослужителів визнати інтернет

00:00,
3 Вересня 2014
1581
Президент Ірану закликав священнослужителів визнати інтернет
Президент Ірану закликав священнослужителів визнати інтернет
Іранський президент Хассан Рухані звернувся із настирливим закликом до ісламського духовенства виявити більшу терпимість, зняти обмеження на нові технології та інтернет

«Ми не можемо закривати браму світу для молодого покоління», - наголосив він. За словами президента, інтернет важливий для студентів та експертів, які прагнуть доступу до науки і нових знань, повідомила Al Jazeera.

Заклик Хасана Рухані, що транслювався по державному телебаченню, пролунав під час зустрічі з церковниками у понеділок у Тегерані,

 

Інтернет і загалом нові технології часто стають об’єктом критики впливових консервативних релігійних провідників Ісламської Республіки Іран, відзначає Al Jazeera.

 

Влада заборонила соціальні мережі Facebook, Twitter і YouTube після того, як опозиція використовувала їх, щоб висловити масовий протест проти фальсифікацій на президентських виборах 2009 року. Але молодь і технічно грамотні іранці використовували проксі-сервіси та інші обхідні методи, щоб уникнути контролю.

В останні тижні, повідомляла AP, іранський уряд дозволив новим операторам упроваджувати сервіси мереж з використанням мобільних телефонів (3G).

Хассан Рухані, який прийшов до влади як поміркований реформатор, обіцяв розширити свободу медіа та інтернету, однак зіштовхується з жорсткою протидією консервативних сил.

Сам він постійно демонструє особисту прихильність до інтернету і соціальних мереж. Як повідомляв MediaSapiens, Хасан Рухані надіслав Тwitter-привітання  своїй співвітчизниці Маріам Мірзахані (Maryam Mirzakhani), яка першою в історії серед жінок отримала престижну у науковому світі нагороду ім. Джона Чарльза Філдза за дослідження у сфері математики. До того ж він розмістив її знімок без чадри. В ісламській країні через закони шаріату це викликало суперечливе ставлення до вчинку президента.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хасан Рухані, en.wikipedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду