Конгресмени задали питання Цукербергу щодо «дитячого» Facebook

00:00,
6 Червня 2012
950

Конгресмени задали питання Цукербергу щодо «дитячого» Facebook

00:00,
6 Червня 2012
950
Конгресмени задали питання Цукербергу щодо «дитячого» Facebook
Члени Конгресу США Едвард Маркі (Edward J. Markey) та Джо Бартон (Joe Barton) оприлюднили лист до Марка Цукерберга. У листі голові Facebook задано низку питань, пов’язаних з інформацією The Wall Street Journal щодо надання доступу до соцмережі дітям до 13 років.

Посилаючись на публікацію The Wall Street Journal, конгресмени відзначають: поява дітей у Facebook актуалізує питання зв’язку соціальної мережі і Children’s Online Privacy Protection Act, COPPA / Закону про захист особистих даних дітей в інтернеті.

За даними WSJ, технологія «дитячого Facebook», котра зараз знаходиться у стадії закритого тестування, дозволяє прив’язати акаунти дітей до акаунтів батьків. Батьки, у свою чергу, вирішуватимуть, з ким їхні діти можуть дружити у Facebook і якими послугами та додатками користуватися.

Маркі та Бартон звернулися до Цукерберга з проханням пояснити, як конкретно працюватиме дитячий доступ – чи будуть діти відділені у окрему групу на сайті і т.п. Це питання – перше серед чотирнадцяти, що цікавлять конгресменів.

Крім особливостей технології «до 13-ти» американських урядовців також цікавить, яку інформацію Facebook збиратиме про дітей молодше 13-ти, і як така інформація буде використовуватися, чи буде розроблено таргетовану рекламу для цієї вікової групи та які інструменти будуть у розпорядженні батьків для того, щоб перевіряти діяльність дитини у Facebook.

Серед питань також – як зміниться статус акаунту дитини після того, як вона виросте, чи будуть повідомлені про таку зміну батьки та чи планується батькам надавати можливість контролю з мобільних версій Facebook.

Конгресмени заявили, що бажають отримати відповідь від Цукерберга до 25 червня 2012 року.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду