В Росії розглянуть законопроект щодо створення реєстру сайтів із забороненою інформацією

00:00,
2 Липня 2012
1495

В Росії розглянуть законопроект щодо створення реєстру сайтів із забороненою інформацією

00:00,
2 Липня 2012
1495
В Росії розглянуть законопроект щодо створення реєстру сайтів із забороненою інформацією
Законопроект щодо створення єдиного реєстру сайтів з забороненою інформацією може бути розглянуто у Держдумі РФ в першому читанні вже у вівторок, повідомляє газета «Ведомости».

Поправки до законів «Про інформацію», «Про захист дітей», «Про зв’язок» і до Кодексу про адміністративні правопорушення розглядатимуться у першому читанні 3 липня.

Ці поправки розроблено Лігою безпечного інтернету з метою фільтрації протиправного та аморального контенту в інтернеті.

До реєстру вноситимуться доменні імена, а також мережеві адреси сайтів із забороненою інформацією – дитяче порно, пропаганда наркотиків, контент, що стимулює до самогубства.

Втім, Мінкомзв’язку має запитання щодо змісту цієї законодавчої ініціативи, зокрема – щодо механізму фільтрації, заявив «Ведомостям» керівник відомства Микола Нікіфоров. За його словами, потрібно шукати рішення, яке могло б захистити дітей та підлітків, проте не порушувало б свободу слова.

Фільтрація за IP-адресами призведе до того, що буде заблоковано значну частину рунету, оскільки на одній IP-адресі може розміщуватися декілька сайтів, зауважує виконавчий директор Фонду сприяння розвитку технологій та інфраструктури інтернету Матвій Олексеєв.

Будь-яка фільтрація призведе до того, що рунет у аспекті інтернет-трафіку опиниться у періоді десятирічної давнини, додає він.

Краще, якщо небажаний контент видалятиме сам сайт, або інтернет-провайдер, однак якщо уряд вирішить піти шляхом фільтрації, ліпше зупинитися на локальному блокуванні тих чи інших інтернет-сторінок, вважає директор із взаємодії з державними органами Google Russia Марина Жуніч

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Openvpn Reviews
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду