У Києві презентували дитячу книжку про інтернет «Як не заблукати в павутині»

00:00,
12 Березня 2013
1974

У Києві презентували дитячу книжку про інтернет «Як не заблукати в павутині»

00:00,
12 Березня 2013
1974
У Києві презентували дитячу книжку про інтернет «Як не заблукати в павутині»
Це перша  в Україні книжка  про переваги та небезпеки інтернету, яка розрахована саме на дитячу аудиторію.

Автор книжки, письменниця Тетяна Щербаченко, вважає, що сьогодні діти отримують мало інформації про те, як влаштована всесвітня павутина. «Я сама мати трьох дітей і помітила, що у школі  дітям про це не говорять,  розповіла пані Щербаченко сьогодні на презентації. – Батькам теж часто не вистачає часу чи знань, аби пояснити дитині,  що корисного та шкідливого є  у мережі».

У книжці окремий розділ розповідає, що і де можна шукати в інтернеті: пояснено, як діють пошукові системи, що таке мережеві бібліотеки, торренти й обмінники,  e-крамниці та e-гроші.   

Також приділено увагу етикету онлайн-спілкування – в електронних  листах,  соціальних мережах, на форумах та чатах.  Тетяна Щербаченко наголосила, що у книжці вона намагалась розповідати не лише про небезпеки, але й також концентруватись та позитивних моментах, зокрема написала, як дитина може створити власний сайт.

Книжка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Видання  містить багато яскравих ілюстрацій, автор ілюстрацій – Дмитро Кузьменко.  Як зазначила авторка, книжку можна буде придбати в книгарнях.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду