YouTube відключив монетизацію для контенту з Момо

YouTube відключив монетизацію для контенту з Момо

11:23,
6 Березня 2019
9993

YouTube відключив монетизацію для контенту з Момо

11:23,
6 Березня 2019
9993
YouTube відключив монетизацію для контенту з Момо
YouTube відключив монетизацію для контенту з Момо
Автори:
Відеохостинг YouTube більше не розміщуватиме рекламних преролів на відео про нещодавнє відродження Momo Challenge, тобто не монетизує їх. Відео авторитетних інформаційних агентств і популярних блогерів також підпали під демонетизацію.

Кілька відомих ЗМІ, включаючи CBS, ABC, CNN, та Fox завантажили на відеохостинг YouTube новинні ролики про вірусну моторошну скульптуру Кейсуке Айсава (Keisuke Aisawa) на ім'я Момо. Вона, як попереджають правоохоронці, може бути хакерською розробкою для збирання даних неповнолітніх та може завдати серйозної шкоди психічному здоров’ю підлітків. Відеорепортажі про нову хвилю популярності страхітливої скульптури, що з’явилися на відеосервісі YouTube, не монетизовані, а деякі ролики мають вікна, що спливають. Вони сповіщають глядачів про непривабливий вміст роликів.

YouTube підтвердив виданню The Verge, що будь-який контент із Momo є порушенням рекомендацій щодо вмісту, прийнятних для рекламодавців YouTube, і тому не може бути використаним у рекламних цілях.

Нагадуємо, нещодавно відеоплатформа вирішила відключити коментарі під відео із дитячим контентом через підозрілу активність у них дорослих глядачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Корупція.Інфо
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду