Наші читачі не поспішають пускати дітей в інтернет без нагляду

00:00,
25 Лютого 2011
1574

Наші читачі не поспішають пускати дітей в інтернет без нагляду

00:00,
25 Лютого 2011
1574
Наші читачі не поспішають пускати дітей в інтернет без нагляду
Контролювати, що дитина робить онлайн, на їхню думку, слід до 15-16 років.

«Чим пізніше, тим краще», - приблизно так можна охарактеризувати відповіді наших читачів на опитування, проведене протягом останнього тижня. Ми запитували, з якого віку дитині можна дозволяти користуватись інтернетом без нагляду дорослих, і отримали 328 відповідей. Ні, ми не здивовані, що це запитання зацікавило читачів менше, ніж «хто з ведучих професійніший» :)

 

Найбільшу кількість голосів – 67 (20%) – зібрав варіант «15-16 років». 63% (19%) – «після повноліття». 59 респондентів (18%) уважають, що найкращим віком для самостійного знайомства з Мережею є 13-14 років, 45 (14%) – 11-12 років.

 

Прибічників раннього ознайомлення дітей з інтернетом набагато менше: залишати дитину за комп’ютером саму в 9-10 років радять 16 читачів (5%), 7-8 років – 13 (4%), щойно навчиться читати – 11 (3%).

 

Екстремальні варіанти зібрали майже однакову кількість голосів: 28 читачів (9%) не рекомендують дозволяти дітям користуватись інтернетом узагалі, а 26 (8%) не бачать необхідності в будь-яких  вікових обмеженнях.

 

«Ті, що виросли у клітці, не здатні жити на свободі. Обмеження за віком – несосвітенна дурість. Навязування своєї моралі – злочин», - пише в коментарях прибічник ліберального підходу. Його опонент нагадує: «За виховання дітей відповідають дорослі. Інтернет нерегульований у духовно небезпечній для виховання сфері».

 

Нагадаємо, що, за нещодавнім дослідженням, більшість українських дітей, які користуються інтернетом, поводяться досить недбало, часто розголошуючи особисту інформацію, аж до телефону, адреси і ключа під килимком. Тож навіть найбільш ліберальним батькам варто провести для дитини докладний інструктаж, перш ніж залишати її наодинці з інтернетом.

 

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому опитуванні, і запрошуємо відповісти на наступне – щодо української музики в радіоефірі.

 

Наші попередні опитування:

 

Хто з ведучих українських політичних ток-шоу, на вашу думку, є найбільш професійним?

Новинам якого з українських телеканалів ви довіряєте найбільше?

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду