ІМІ: вибори вже активно відбуваються – свідчить збільшення кількості джинси

00:00,
17 Липня 2012
1185

ІМІ: вибори вже активно відбуваються – свідчить збільшення кількості джинси

00:00,
17 Липня 2012
1185
ІМІ: вибори вже активно відбуваються – свідчить збільшення кількості джинси
Ключові фігуранти передвиборчих джинсових матеріалів – міністри уряду Азарова, а беззаперечний джинсовий лідер – віце-прем’єр з соціальної політики Сергій Тигіпко, відзначають аналітики Інституту масової інформації у публікації для «Української правди».

Як відзначають експерти ІМІ, статус найбільш «джинсового» видання протягом останнього місяця належить «Комсомольсокй правде в Украине» – замовні матеріали у газеті складали 9% від загальної кількості.

Зі шпальт газети про прогресивне життя розповідають Сергій Тігіпко («социальные выплаты в Украине растут»), Микола Азаров («обещает стабильный курс гривны») та Юрій Бойко («Украина осуществляет системные шаги для достижения энергетической независимости»).

У газетах Пінчука та Ахметова інформаційна панорама також приємна – «Факты» и «Сегодня» не пасуть задніх, зауважують автори моніторингу.

Фігуранти джинси у цих виданнях  – Раїса Богатирьова (яка «приближает медицинскую помощь к людям»), Сертій Тігіпко (доповідає «о ходе выполнения социнициатив президента») та Борис Колесніков, котрий розповідає про чудесні Hyundai та аеропорти.

Лідером серед героїв замовних матеріалів є Сергій Тігіпко. «За кількістю «заказух» Тігіпко переплюнув всіх інших міністрів, що не цураються джинси, разом взятих – Азарова, Колеснікова, Бойка та Богатирьову», – констатують аналітики ІМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
УП
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду