Італійська депутатка доводила "звірства" українців фотографією з фантастичного фільму

00:00,
30 Червня 2014
1754

Італійська депутатка доводила "звірства" українців фотографією з фантастичного фільму

00:00,
30 Червня 2014
1754
Італійська депутатка доводила "звірства" українців фотографією з фантастичного фільму
Депутат італійського парламенту від руху євроскептиків «5 зірок» Марта Ґранде виступила із заявою про існування в Україні «фільтраційних таборів» для «повстанців сходу» і про вбивства «росіян тільки через національність». Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на посла України в Італії Євгена Перелигіна. 

За словами дипломата, італійська депутатка завершила свій виступ в парламенті посиланням на фотографію українського солдата, який «посміхаючись, тримає напівзгорілу руку трупа жінки», і додала, що це є «квінтесенцією злодійської політики в Україні». Відео виступу Марти Ґранде було опубліковано на YouTube.

Євген Перелигін спростував ці заяви під час зустрічі послів України, Молдови та Грузії з журналістами у Римі. Дипломат продемонстрував зображення, про яке згадала італійська депутатка. Насправді фото було зроблено під час зйомок російського фантастичного фільму «Мы из будущего» 2008 року. Як встановила ініціатива StopFake, новину про українця, який нібито поїдає руку росіянина 6 червня опублікувало видання «Русвесна», після чого воно поширилося мережею.


Фото зі зйомок фільму «Мы из будущего» / dw-akademie.de

Як відомо, російська пропаганда активно поширює недостовірні повідомлення про створення концентраційних таборів для інакомислячих в Україні. Зокрема, Аркадій Мамонтов зняв документальний фільм про нібито створення таких таборів для проекту «Специальный кореспондент» на телеканалі «Россия 1».

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Марта Ґранде / youtube.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду