В Україні розпочався Місяць кібербезпеки

В Україні розпочався Місяць кібербезпеки

16:40,
4 Жовтня 2023
1674

В Україні розпочався Місяць кібербезпеки

16:40,
4 Жовтня 2023
1674
В Україні розпочався Місяць кібербезпеки
В Україні розпочався Місяць кібербезпеки
Фахівці Держспецзв’язку готують серію пояснювальних відео щодо кібербезпеки громадян в умовах війни.

В Україні розпочався Місяць кібербезпеки, упродовж якого фахівцями Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, у соцмережах розповідатимуть про різні аспекти кібербезпеки та знайомитимуть громадян з актуальними кіберзагрозами. Про це відомство повідомило на своїй сторінці у фейсбуку.

Короткі відеоролики викладають на ютуб-каналі Держспецзв’язку. У першому представник CERT-UA Назар Тимошик розповідає про те, яку саме інформацію шукають російські хакери в Україні.

За його словами, атакуючи українські організації та установи, російські хакери намагаються отримати доступ до важливої інформації, яка може бути корисною їхнім кураторам.

«Зараз їх дуже цікавить, що Україна готує з точки зору міжнародних санкцій, тобто, що ми уже знаємо про них. Така інформація дозволила б їм краще підготуватися до відповіді», — повідомив він.

Зазначимо, у жовтні в США, країнах ЄС та багатьох інших країнах по всьому світу проводять різноманітні заходи, покликані привернути увагу суспільства до питань кіберзахисту; влаштовують просвітницькі кампанії щодо необхідності дотримуватися правил кібергігієни та інші. Наша країна вже кілька років поспіль підтримує цю ініціативу.

Нагадаємо, Данія долучилася до реалізації проєкту USAID, що передбачає зменшення вразливості та зміцнення стійкості критичної інфраструктури України до кіберзагроз.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду