У російському даркнеті знайшли дані понад 7 млн американців — ЗМІ

У російському даркнеті знайшли дані понад 7 млн американців — ЗМІ

14:45,
1 Вересня 2020
1549

У російському даркнеті знайшли дані понад 7 млн американців — ЗМІ

14:45,
1 Вересня 2020
1549
У російському даркнеті знайшли дані понад 7 млн американців — ЗМІ
У російському даркнеті знайшли дані понад 7 млн американців — ЗМІ
Автори:
У мережу потрапила інформація про імена, дати народження, адреси та електронну пошту жителів штату Мічиган.

Дані 7,6 млн американців зі штату Мічиган були викладені в російському сегменті даркнету. У мережу потрапила інформація про імена, дати народження, адреси та електронну пошту жителів штату Мічиган,  а також індентифікаційні імена і номери виборчих округів. Про це повідомляє видання «Коммерсант».

Видання зазначає, що оголошення про доступ до бази виклав користувач під ніком Gorka9. За його словами, дані актуальні на березень 2020 року. У компанії InfoWatch підтвердили автентичність бази даних. на думку експертів, «витік» міг трапитись ще в кінці 2019 року.

Журналісти «Коммерсант» відмічають, що Gorka9 спеціалізується на зломах й продажі американських баз даних. Наприклад, на тому ж майданчику пропонують можна отримати бази даних виборців зі штатів Коннектикут, Арканзас, Флорида і Північна Кароліна. У кожному з архівів від 2 до 6 мільйонів рядків. Крім того, Gorka9 продає персональні дані 62 тисяч пацієнтів Бруклінського центру хірургії Нью-Йорка.

Опитані «Коммерсантом» експерти підкреслили слабкий захист персональних даних американців та їх регулярні витоки. Наприклад, у червні 2017 року в мережу потрапили дані майже 200 млн виборців зі США, які містили імена та адреси. Вони майже два тижні пролежали у незапароленому вигляді  на сервісі Amazon Cloud.

Нагадаємо, у відкритому доступі опинились дані 235 млн користувачів Instagram, YouTube і TikTok. В мережу потрапили дані майже 190 млн користувачів Instagram, 42 млн користувачів TikTok та майже 4 млн даних користувачів YouTube. В мережу потрапили справжні імена, адреси та аватари, кожен п'ятий запис містив або номер телефону, або адресу електронної пошти. Витік стався через незахищену базу даних.

Фото: Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду