Зламати акаунт за $150. Експерти знайшли критичну вразливість в Інстаграмі

Зламати акаунт за $150. Експерти знайшли критичну вразливість в Інстаграмі

12:32,
16 Липня 2019
5540

Зламати акаунт за $150. Експерти знайшли критичну вразливість в Інстаграмі

12:32,
16 Липня 2019
5540
Зламати акаунт за $150. Експерти знайшли критичну вразливість в Інстаграмі
Зламати акаунт за $150. Експерти знайшли критичну вразливість в Інстаграмі
Автори:
Незалежний розробник знайшов вразливість в Інстаграм, яка дозволяє зламати будь-яку сторінку під час відновлення доступу до акаунту. В Інстаграмі заявили, що виправили помилку.

Як пише PCMag, кіберексперт Лаксман Мутія (Laxman Muthiyah) виявив уразливість у сервісі, яка дозволяє зламати будь-яку сторінку за допомогою запиту на відновлення доступу до неї.

Коли користувачі Інстаграму забувають свій пароль і запитують його відновлення, сервіс надсилає випадковий шестизначний код на телефон, який прив’язаний до акаунту. Мутія з’ясував, що цей код можна підібрати, дотримуючись певного алгоритму.

З однієї IP-адреси Інстаграм дозволяє ввести код на відновлення максимум 250 раз. Причому, між спробами повинен бути проміжок у 10 хвилин. Враховуючи, що може існувати близько мільйона варіацій різних шестизначних кодів, їх випадкове генерування і введення займе дуже багато часу, і не факт, що комбінація співпаде з перших 250 спроб.

Замість цього Лаксман Мутія створив окрему програму, яка дозволяє вводити величезну кількість кодів з різних IP-адрес. Розробник опублікував відео, на якому він відправляє 200 тис. різних кодів для злому тестового Інстаграм-акаунта.

«Насправді хакерам знадобиться 5 тис. IP-адрес, щоб зламати акаунт. Здається, що це багато, але, насправді, це легко, якщо ви використовуєте хмарні сервіси типу Amazon або Google. Створення одного мільйона випадкових кодів обійдеться приблизно у $150», — написав Мутія.

В Інстаграмі заявили, що виправили помилку за допомогою обмеження кількості вводів пароля відновлення протягом 10 хвилин. Тепер додаток блокує велику кількість спроб, навіть якщо вони надходять з різних IP-адрес.

Повідомляється, що фахівець отримав $30 тис. в якості нагороди за виявлення уразливості від материнської компанії Інстаграм — Фейсбук.

Зазначимо, що експерти з кібербезпеки виявили, вразливість у Вотсап і Телеграм. З’ясувалося, що медіафайли, які передають через месенджери, не є повністю захищеними.


ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
SkyTechGeek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Денис
22:51 / 04.06.2024
Хочу взломати акаунт в інстограмі
Альонка
12:56 / 16.04.2024
Я хочу зламати сторинку
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду