РНБО знайшла російський слід в кібератаках на Україну

РНБО знайшла російський слід в кібератаках на Україну

17:20,
27 Липня 2016
2323

РНБО знайшла російський слід в кібератаках на Україну

17:20,
27 Липня 2016
2323
РНБО знайшла російський слід в кібератаках на Україну
РНБО знайшла російський слід в кібератаках на Україну
Автори:
Кібернетичні атаки на Україну організовують спецслужби Російської Федерації та пов'язані з ними міжнародні хакерські угруповання.

Про це повідомила прес-служба РНБО з посиланням на інтерв'ю керівника Служби з питань інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України Валентина Петрова німецькому телеканалу ZDF.  

«За кібернетичними атаками на Україну стоять російські спецслужби та тісно пов'язані з ними міжнародні хакерські угруповання. Фактично, Росія на Україні випробовує нові системи для виведення з ладу об'єктів інфраструктури через кіберпростір», - заявив Валентин Петров. За його словами, Україна почала зазнавати різноманітних видів кіберзагроз вже одразу після Революції Гідності.

В разі кібератак із пропагандистською метою страждає все суспільство, оскільки пропаганда діє масово, наголосив Петров. «Наші спеціалісти фіксують, що окрім тих випадків, які стали широко відомими, є масовані атаки й на банківську сферу – це кіберкримінал, а також на органи державної влади – з метою кібершпіонажу», - розповів він.

Представник РНБО також наголосив, що ситуація під контролем та спроби несанкціонованого проникнення до українських ресурсів достатньо успішно блокуються.

Минулого року посадові особи США повідомили про складну хакерську атаку Росії на систему внутрішньої пошти Генштабу Пентагону. Також російські хакери зламали мережу Демократичної партії CША. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
ТСН
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду