Найбільше кібератак на мобільних користувачів відбувається у Росії, Україна – на четвертому місці

00:00,
25 Лютого 2014
1111

Найбільше кібератак на мобільних користувачів відбувається у Росії, Україна – на четвертому місці

00:00,
25 Лютого 2014
1111
Найбільше кібератак на мобільних користувачів відбувається у Росії, Україна – на четвертому місці
У 2013 році Росія посіла перше місце у світі за кількістю кібератак на мобільних користувачів. 40% від усіх атакованих користувачів у світі перебували у РФ. Такими є результати дослідження Лабораторії Касперського, опубліковані на офіційному сайті компанії. 

До перших п’яти країн за кількістю атакованих користувачів належать також Індія(8% від загальної кількості), В’єтнам (4%), Україна (4%) та Великобританія (3%).

Загалом у 2013 році виявили близько 143 тисяч нових модифікацій шкідливих програм для мобільних пристроїв. У 20 разів зросла кількість зразків мобільних засобів для фішингу, крадіжки даних кредитних карток та коштів із банківських рахунків.

Експерти стверджують, що саме фінансові крадіжки були головною метою ціллю різноманітних шкідливих програм у 2013 році. Впродовж року кількість зафіксованих банківських троянців збільшилася більше ніж на 1000 зразків.

Як і раніше, найбільше піддається загрозам платформа Android. На неї спрямовано 98,1% усіх шкідливих програм. 

За словами антивірусного експерта «Лабораторії Касперського» Віктора Чебишова, сьогодні більшість мобільних банківських троянців атакують користувачів Росії та інших країн СНД. Однак він  вважає, що скоро така активність зловмисників може поширитися також на інші країни.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
softhec.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду