ЄС висуне до eBay і Amazon нові вимоги з кібербезпеки

ЄС висуне до eBay і Amazon нові вимоги з кібербезпеки

14:30,
8 Грудня 2015
2340

ЄС висуне до eBay і Amazon нові вимоги з кібербезпеки

14:30,
8 Грудня 2015
2340
ЄС висуне до eBay і Amazon нові вимоги з кібербезпеки
ЄС висуне до eBay і Amazon нові вимоги з кібербезпеки
Автори:
У Євросоюзі підготували законопроект, який визначає більш суворі вимоги до онлайн-сервісів та соціально-економічної інфраструктури у частині кібербезпеки.

Переговори з цього питання між профільним комітетом Європарламенту і Радою ЄС завершилися напередодні, повідомляє Укрінформ.

«Транспортні та енергетичні компанії повинні будуть забезпечити належний захист від кібератак своєї цифрової інфраструктури, яка надає відповідні послуги із контролю за трафіком електроенергії, здійснює управління електромережами. Також онлайн-магазини, такі як eBay чи Amazon, пошукові системи, сервіси зберігання та обміну файлами отримають додаткові вимоги із забезпечення безпеки своєї інфраструктури», - заявили у Європарламенті.

Наголошується, що нове законодавство стане першим в ЄС, яке визначить всеосяжні правила та вимоги у сфері кібербезпеки. Згідно з ними, приватний сектор і країни-члени будуть зобов’язані повідомляти та обмінюватися інформацією про інциденти у кіберпросторі, що також дуже важливо в умовах складної безпекової ситуації в Європі.

Це особливо стосуватиметься так званих «критичних» сервісів, які відіграють важливу соціальну і економічну роль у сферах енергетики, банківсько-фінансовій, медицині, водопостачанні.

Нагадуємо, що Центр кіберзахисту НАТО випустив книгу про кібервійну між Україною та Росією. У книзі, створеній вченими і практикуючими експертами, наводиться аналіз поточної діяльності в галузі поширення та захисту інформації, а також аналіз стратегічних і тактичних наслідків кібервійни. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
netivist.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду