Apple переглянула політику надання приватних даних користувачів правоохоронним органам США
Apple переглянула політику надання приватних даних користувачів правоохоронним органам США
Документ призначений для співробітників державних органів, які шукають інформаціюпро користувачів продукції та послуг Apple. У ньому вказано, яка інформація може бути надана, а яка ні – у відповідь на офіційні запити уповноважених органів.
Відповідно до директиви, компанія може повідомляти базову інформацію, яку отримує під час реєстрації користувача. Йдеться про ім’я, адресу, електронну пошту, номер телефону. При цьому Apple не перевіряє цю інформацію, отже вона не обов’язково точно відображає особу власника. Крім того, компанія може повідомити дату реєстрації та покупки. Зазначається також, що ця інформація може бути надана за ордером суду чи за іншою законною процедурою.
Крім цього, Apple може розкривати дані щодо покупкок та завантажень користувачів свого інтернет-магазину AppStore та сервісу iTunes.
Компанія також може передавати правоохоронним великий обсяг інформації про користувачів хмаркового сервісу iCloud. Йдеться про базові дані, повідомлені під час реєстрації; вихідні дані повідомлень електронної пошти iCloud (дата і час отримання чи відправлення повідомлення, адреса отримувача та відправника), які компанія зберігає впродовж 60 днів.
Apple також зазначає, що не може забезпечити доступу до електронної пошти, записів календаря чи інших даних із додатків сторонніх виробників.
Усі зазначені дані компанія повідомлятиме правоохоронцям лише на підставі легальних процедур. В Apple також заявили, що повідомлятимуть своїх користувачів, якщо влада захоче отримати інформацію ро них. Винятком може бути ситуація, якщо таке сповіщення буде заборонене судовим рішенням або якщо воно може загрожувати життю чи здоров’ю інших осіб.