У Google вважають, що до 2020 року інтернет отримають майже всі люди планети

00:00,
20 Червня 2013
1494

У Google вважають, що до 2020 року інтернет отримають майже всі люди планети

00:00,
20 Червня 2013
1494
У Google вважають, що до 2020 року інтернет отримають майже всі люди планети
До 2020 року інтернет-доступ отримають майже всі мешканці планети, в основному – за рахунок мобільних пристроїв. Про це на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, повідомляє Digit, заявив віце-президент Google з ринків, що розвиваються, Мохаммад Гавдат.

Ринок пристроїв із виходом в інтернет, вважає Мохаммад Гавдат (Mohammad Gawdat), кардинально змінюється під впливом декількох факторів: нові типи користувачів, нові формати подачі контенту і вартість продуктів та послуг.

У якості прикладу представник Google навів використання мобільних гаджетів як «других екранів» під час перегляду телепрограм, а також отримання прямої відповіді на пошуковий запит, введений голосом зі смартфону або планшету.

«Раніше нашою метою було забезпечити всіх «розумними» гаджетами за $100, тепер ми вже можемо забезпечити ними людей за $60, а у майбутньому вартість таких пристроїв може зменшитися до $15», – відзначив Гавдат.

Перспективи мобільного ринку, на його думку, будуть концентруватися навколо портативних комп’ютерів. «До 2020 року ми всі будемо мати пристрій, який певним чином буде «прикріплений» до нас», – заявив віце-президент Google. При цьому, додає він, щоб технологію «підхопили», гравці глобального ринку повинні довести, що ця технологія може бути затребуваною.

Говорячи про модель споживання онлайн-контенту, Мохаммад Гавдат зауважив, що вона відрізняється у різних країнах. Так, у країнах, що розвиваються, де користувачі першопочатково виходили в інтернет з мобільних пристроїв, смартфони і планшети є базовими платформами для перегляду відео. А в Європі, де наявна розвинена інфраструктура broadband-інтернету, користувачі часто виходять в мережу з десктопів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: ITP.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду