Користувачі соцмережі X отримали безкоштовний доступ до чатбота Grok

Користувачі соцмережі X отримали безкоштовний доступ до чатбота Grok

09:40,
9 Грудня 2024
601

Користувачі соцмережі X отримали безкоштовний доступ до чатбота Grok

09:40,
9 Грудня 2024
601
Користувачі соцмережі X отримали безкоштовний доступ до чатбота Grok
Користувачі соцмережі X отримали безкоштовний доступ до чатбота Grok
У соцмережі зʼявилася нова модель генератора зображень Aurora.

Соціальна мережа X відкрила безкоштовний доступ до чатбота на основі штучного інтелекту Grok для всіх користувачів. Раніше він був доступний лише преміумпередплатникам, повідомило TechCrunch.

У безкоштовній версії передбачили обмеження — дозволено надсилати не більше десяти запитів за дві години. Чатбот видає відповіді на текстові запити трохи швидше, ніж ChatGPT 4o, уміє генерувати картинки високої якості і працювати з кодом. Його особливістю є те, що на відміну від ChatGPT, Grok має доступ у реальному часі до всієї бази постів соціальної мережі.

Оголошення по безкоштовний доступ до чатбота Grok / скриншот із соцмережі Х

Отримати доступ до Grok AI можна з інтерфейсу X. Вкладка з ботом розташована в лівому блоці під повідомленнями. Розгортання безкоштовної версії чатбота відбувається поступово і триватиме кілька тижнів.

Одразу після відкриття безкоштовного доступу до чатбота соцмережа презентувала новий генератор зображень Aurora. Aurora доступна через вкладку Grok у мобільних застосунках та у браузері.

Генератор Aurora може створювати зображення публічних осіб і захищених авторським правом персонажів, наприклад Міккі Мауса. Видання протестувало генератор: створювати зображення оголеного тіла Aurora відмовилася, однак створила зображення закривавленого обличчя Дональда Трампа.

Тестування генератора зображень Aurora / TechCrunch

Створюючи фотореалістичні зображення, Aurora припускається помилок. Користувачі X опублікували зображення, на яких об’єкти неприродно зливаються. До того ж Aurora малює людей без пальців на руках.

Нагадаємо, cоцмережа X використовує чатбот Grok, щоби підсумовувати новини та інші публікації, які є популярними на платформі. Функція, яка наразі доступна лише для преміумпередплатників, називається «Історії на X». 

Фото: чатбот Grok / Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду