Amazon оштрафували  за продаж товарів у Криму

Amazon оштрафували за продаж товарів у Криму

10:57,
9 Липня 2020
1040

Amazon оштрафували за продаж товарів у Криму

10:57,
9 Липня 2020
1040
Amazon оштрафували  за продаж товарів у Криму
Amazon оштрафували  за продаж товарів у Криму
Автори:
Найбільший у світі інтернет-ритейлер Amazon.com Inc заплатить штраф розміром $134,523 тисяч

Компанія Amazon заплатить 134,523 тисячі доларів штрафу за порушення санкцій США щодо Криму, Ірану та Сирії. Про це повідомляє із посиланням на рішення управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США.

Керівництво найбільшої інтернет-платформи для продажу товарів добровільно повідомило про виявлені порушення у своїй роботі. Як вважають в Amazon, це сталося через некоректну роботу автоматизованої системи з перевірки, де саме знаходиться той чи інший клієнт. Тому протягом 2011-2018 років Amazon надавав товари і послуги жителям регіонів, щодо яких діють санкції США, а також обслуговував клієнтів, які особисто фігурували в санкційних списках або працювали дипломатичних місяіх Сирії, Ірану, Північної Кореї, Судану та Куби.

Всього компанія провела кілька сотень таких транзакцій на загальну суму близько 269 тисяч доларів. Amazon загрожував штраф більш ніж в мільйон доларів, але його суму знизили: Мінфін США взяв до уваги те, що компанія повідомила про порушення добровільно.

Нагадаємо, що санкції, пов’язані з анексією Криму США  ввели у 2014 році, заборонивши, у тому числі, експорт американських товарів, технологій і послуг на півострів. Економічні санкції щодо Сирії, Ірану, Судану, Північної Кореї та Куби діють десятиріччями.  

Фото: itc.ua

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду