З’явився сервіс, який перетворює фото у картину

З’явився сервіс, який перетворює фото у картину

11:21,
23 Липня 2019
4824

З’явився сервіс, який перетворює фото у картину

11:21,
23 Липня 2019
4824
З’явився сервіс, який перетворює фото у картину
З’явився сервіс, який перетворює фото у картину
Автори:
Сервіс називається AI Portraits Ars. Його створили фахівці з Міланського політехнічного інституту та лабораторії штучного інтелекту MIT-IBM Watson.

Про це пише Birdinflight. Для навчання нейронної мережі використали 45 тис. картин — від епохи Ренесансу до сучасних полотен. Програма сама обирає стиль, в залежності від рис обличчя.

AI Portraits Ars прибирає усмішки з зображень, тому що художники рідко їх використовують.

«Ми рекомендуємо вам експериментувати з інструментом і вивчати упередженість моделі. Наприклад, намагайтеся завантажити фото з усмішкою. Що ви бачите? Чи створює наша модель зображення без посмішки?.. Ця нездатність штучного інтелекту відтворювати посмішки говорить нам багато про історію мистецтва», — кажуть розробники.

Щодо питання конфіденційності. Фотографії надсилаються на сервери творців, щоб створити портрет, але дослідники обіцяють, що вони не будуть використовувати ваші дані для інших цілей, а будь-які зображення, які ви надсилаєте, «негайно видаляються» після використання. Про це пише The Verge.

Раніше «Детектор медіа» пояснював, чим небезпечний додаток FaceApp, що зістарює ваші обличчя.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
youtube.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду