Google втратить сотні мільйонів користувачів — глава Huawei

Google втратить сотні мільйонів користувачів — глава Huawei

17:11,
26 Червня 2019
4449

Google втратить сотні мільйонів користувачів — глава Huawei

17:11,
26 Червня 2019
4449
Google втратить сотні мільйонів користувачів — глава Huawei
Google втратить сотні мільйонів користувачів — глава Huawei
Автори:
Засновник та генеральний директор Huawei Рен Чженфей заявив, що Google втратить 700-800 млн користувачів, якщо Huawei відмовиться від Android.

Минулого місяця Google відкликала ліцензію Huawei на використання своєї мобільної операційної системи Android після того, як Міністерство торгівлі США включило Huawei Technologies Co. Ltd в свій чорний список організацій.

У китайській компанії заявили, що заборона вдарить по доходах Huawei на $ 30 млрд. Однак компанія працює над власною мобільною операційною системою — HongMeng OS (Oak OS), повідомляє GizmoChina.

Днями гендиректор компанії Рен Чженфей заявив, що Huawei і Google «завжди будуть на одній лінії інтересів, і якщо ми не завантажимо систему від Google, сама Google у майбутньому втратить 700-800 млн користувачів».

Однак при цьому Чженфей визнав, що сама китайська компанія також зазнає втрат, пише видання. Він додав, що компанія взагалі не хоче замінювати систему Google, тому що це сповільнить зростання прибутку, але якщо до цього дійде, то у Huawei на такий випадок буде власна система для заміни. Випуск операційної системи HongMeng OS або Oak OS запланований на кінець вересня або жовтня 2019 року і спочатку буде орієнтований на «пристрої середнього рівня».

Заявляють, що ОС HongMeng працює приблизно на 60% швидше, ніж Android. У ряді ЗМІ є повідомлення, в яких стверджується, що Huawei веде переговори з Sailfish OS і російською Avrora OS як можливою заміною Android.

Очікується, що операційна система HongMeng від Huawei буде сумісна з усіма додатками Android, а також може бути перекомпіліровать для підвищення продуктивності, наприклад, Chrome OS. Якщо Huawei замінить ОС Android і переконає інших китайських виробників смартфонів використовувати її операційну систему, це може створити серйозну загрозу для монополії Google на ринку смартфонів з ОС Android, пише GizmoChina.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Трампу запропонували на два роки відкласти заборону продукції Huawei у США.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду