Команда Зеленського запустила проект LIFT

Команда Зеленського запустила проект LIFT

10:13,
28 Травня 2019
3681

Команда Зеленського запустила проект LIFT

10:13,
28 Травня 2019
3681
Команда Зеленського запустила проект LIFT
Команда Зеленського запустила проект LIFT
Автори:
Команда Володимира Зеленського запустила проект LIFT, роботу якого він анонсував під час виступу на одній з найбільших ІТ-конференцій — iForum 2019. Мета проекту — набір нових спеціалістів у команду.

Як зазначається на сайті проекту, LIFT — це платформа, що дасть поштовх для змін у країні: нових людей на державні та соціальні проекти, інноваційні ідеї та розробки, що сформують державу як зручний сервіс для кожного громадянина України.

Під час виборчої кампанії ми багато говорили про зміни. Перший крок зроблено — ми перемогли! Тепер настав час знищити стару систему. Навколо цього завдання ми об'єднаємо професійних фахівців своєї справи, талановитих людей, які мають ідеї або вже готові проекти, що змінять країну”, — зазначається на сайті.

Як повідомляв “Детектор медіа”, Зеленський заявляв на iForum 2019, що планує впроваджувати інновації у державну сферу та закликав людей, які мають ідеї, доєднуватися до його команди.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду