Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати

Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати

12:05,
31 Жовтня 2018
1794

Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати

12:05,
31 Жовтня 2018
1794
Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати
Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати
Автори:
Понад 2,7 мільярда людей щомісяця використовують Facebook, WhatsApp, Instagram чи Messenger.

Не зважаючи на усі скандали, які трапилися в Facebook, компанія продовжує отримувати прибутки та нарощувати аудиторію, пише Engadget. Хоча видання вказує, що ріст компанії сповільнився. В третьому кварталі 2018 року вона відзвітувала про 2,27 мільярда щомісячно активних користувачів, що демонструє річне збільшення на 10 відсотків й відповідає доходу в 13,78 мільярда доларів.

Порівнюючи з даними за другий квартал, цей показник збільшився на 70 мільйонів нових щомісячних активних користувачів.  «Схоже, що приріст сповільнився, але рано казати про те, що Facebook йде у піке донизу», — пише Engadget.   

Ядро активних користувачів, які щодня користуються додатком Facebook за останній квартал зросло до  1,49 млн. Це на 9% більше, порівнюючи з аналогічним періодом у 2017 році.

В прес-релізі Facebook йдетсья про те, що ринок США та Європи «близький до повного насичення», оскільки за 2018 рік він майже не дає компанії приросту нових користувачів, але соцмережа бачить для себе багато можливостей в країнах, що розвиваються.

Засновник компанії Марк Цукерберг та операційна директорка Шеріл Сендберг натякнули, що бачать месенджери для обміну приватними повідомленнями та функцію «сторіз» головними напрямками для подальшого розвитку. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Udemy
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду