YouTube вкладе 20 мільйонів доларів в освітній контент

YouTube вкладе 20 мільйонів доларів в освітній контент

18:15,
23 Жовтня 2018
2127

YouTube вкладе 20 мільйонів доларів в освітній контент

18:15,
23 Жовтня 2018
2127
YouTube вкладе 20 мільйонів доларів в освітній контент
YouTube вкладе 20 мільйонів доларів в освітній контент
Автори:
Компанія YouTube буде виплачувати гранти творцям навчальних відео, проводити для них конференції та публікувати ролики на новому каналі Learning.

Компанія розповіла в своєму блозі, що всього планує вкласти в освітній контент 20 мільйонів доларів в рамках програми YouTube Learning.

Відеохостинг буде підтримувати освітні канали своїм новим фондом Learning Fund. Йдеться як про великі канали на кшталт TED-Ed, Crash Course і Socratica, так і проекти з меншою кількістю підписників. Крім того,  YouTube співпрацює з Vox Media у створенні нового серіалу. Компанія уже надала фінансову підтримку деяким творцям навчального контенту.

Подавати заявку на участь в програмі YouTube Learning можуть власники каналів, у яких щонайменше 25 тисяч підписників. Блогери чи інші виробники контенту повинні будуть довести YouTube, що вони є компетентними в тій сфері, з якої готують відео навчального змісту.

Як повідомляє СNBС, YouTube також створить власний канал Learning, який стане свого роду хабом з навчальних відео, а також роликів формату «Як це зробити». Ролики для нього обиратимуть як людьми, так і алгоритмами.

Відтепер YouTube проводитиме свою навчальну конференцію YouTube EduCon в Індії та Великій Британії, публікуватиме більше онлайн-курсів для авторів каналів на YouTube, які хочуть створювати навчальні ролики та проведе табір Creator NextUp для творців навчального контенту.

Нагадаємо, цього місяця Google вдосконалила рекламу в YouTube, прив’язавши її до пошукових запитів користувача, а кілька місяців тому представила нові інструменти для блогерів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
business24.ro
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду