Disney показала роботів, які зможуть замінити каскадерів

Disney показала роботів, які зможуть замінити каскадерів

16:59,
5 Липня 2018
2287

Disney показала роботів, які зможуть замінити каскадерів

16:59,
5 Липня 2018
2287
Disney показала роботів, які зможуть замінити каскадерів
Disney показала роботів, які зможуть замінити каскадерів
Автори:
Кінокомпанія Disney презентувала перші версії роботів Stickman та Stuntronics, які здатні виконувати перекиди в повітрі й корегувати свій політ.

Про це повідомило видання Tech Crunch. Очікується, що згодом подібні системи зможуть замінити каскадерів на зйомках кінофільмів.

Дроїдів винайшли в відділі інженерних досліджень та розвитку компанії Disney, який було створено десять років тому для вивчення можливостей віртуальної реальності, робототехніки та інших нових технологій.

Що вміють Stickman і Stuntronics?

Перша машина, створена Disney, отримала назву Stickman, друга – Stuntronics. Обидва вони мають подібну до людини форму: дві «ноги», які згинаються в «колінах» і дві «руки», які повертаються в «плечах».

Stickman, якого вперше показали світові в травні, вміє робити сальто назад та інші трюки й здатний контролювати свій рух.

Новіша версія робота отримала назву Stuntronics. Ця машина є автономною, має вбудовані акселерометр, гіроскоп та численні лазери. 

Stuntronics може триматися за трос і виконувати різноманітні трюки в повітрі. Своє приземлення робот відстежує за допомогою наявних у його системі датчиків. Він здатний контролювати в польоті свою позу, траекторію руху та центр мас. 

Stuntronics також може зімітувати в повітрі пози супергероїв.

Навіщо вони кінематографу?

У Disney заявили, що люди-каскадери впродовж тисячоліть розвивали своє мистецтво вражаючих трюків, проте зараз роботи стали більш мобільними і автономними. Очікується, що роботи зможуть продемонструвати агресивніше маневрування й не потрібно буде піддавати ризику живих людей. 

Також роботи,  вочевидь, будуть розважати відвідувачів парків Disneyland. Проте коли це станеться – наразі невідомо.

Нагадаємо, MediaSapiens розповідав про п’ять технологічних тенденцій, що змінюють медіа, зокрема й застосування роботів і штучного інтелекту.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
techcrunch.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду