Twitter продав дані досліднику з Cambridge Analytica

Twitter продав дані досліднику з Cambridge Analytica

13:15,
2 Травня 2018
2004

Twitter продав дані досліднику з Cambridge Analytica

13:15,
2 Травня 2018
2004
Twitter продав дані досліднику з Cambridge Analytica
Twitter продав дані досліднику з Cambridge Analytica
Автори:
Сервіс мікроблогів Twitter продав дані досліднику Александру Когану з Cambridge Analytica в 2015 році.

Як повідомляє The Telegraph, компанія Twitter підтвердила цю інформацію. В заяві йдеться, що Twitter надала досліднику доступ до публічних даних користувачів на один день. Покупка інформації здійснювалася через компанію Когана GSR (Global Science Research). GSR  зібрала «випадкову вибірку» публічних твітів за період між груднем 2014 року та квітнем 2015 року. В Twitter наголосили, що компанія не отримала жодного доступу до приватної інформації користувачів.

В Cambridge Analytica у свою чергу наголосили, що ніколи не отримували жодних даних від GSR та не робили спільні з GSR проекти з фокусом на її дані.

Раніше сервіс Twitter заборонив GSR і Cambridge Analytica купувати дані або розміщувати рекламу на його платформі.

«На перший погляд, це не схоже на велике порушення конфіденційності даних. Занепокоєність викликає те, що GSR теоретично могла корелювати дані Facebook та Twitter», - пише Engadget.

Нагадаємо, розслідування щодо витоку даних та можливого впливу компанії Cambridge Analytica на політичні процеси розпочали Італія, Німеччина й США.  У Штатах Facebook можуть оштрафувати на 40 тисяч доларів за кожне порушення. Детально про роботу компанії Cambridge Analytica та як був організований збір даних користувачів можна почитати в огляді на MediaSapiens.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Daily Dot
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду