Adobe відмовиться від Flash Player до кінця 2020 року

Adobe відмовиться від Flash Player до кінця 2020 року

11:55,
26 Липня 2017
2037

Adobe відмовиться від Flash Player до кінця 2020 року

11:55,
26 Липня 2017
2037
Adobe відмовиться від Flash Player до кінця 2020 року
Adobe відмовиться від Flash Player до кінця 2020 року
Автори:
Компанія Adobe Systems заявила, що планує припинити поширення і випуск оновлень для Flash Player до кінця 2020 року.

Про це повідомляє BBC. За словами Говінда Балакрішнана (Govind Balakrishnan), віце-президента з розробки продукції Adobe Systems, компанія вирішила відмовитися від плагіну через те, що інші технології, такі як HTML5, стали «достатньо зрілими і здатні забезпечити життєздатні альтернативи  Flash-програвачу».

Flash Player був одним з найпопулярніших способів перегляду відеоконтенту. Коли компанія Adobe придбала йогоу 2005 році, він використовувався на 98% персональних комп’ютерів. Проте у коді плагіну були вразливості, через що хакери почали використовували Flash Player для злочинних цілей.

В останні роки більша частина функціоналу плагіну стала доступна у конкуруючому HTML5-програвачі. Однією з його переваг є те, що  він не вимагає від користувачів встановлення та оновлень спеціального плагіну.

За статистикою Google,  у 2014 році Flash Player використовували 80% користувачів найпопулярнішого на сьогодні браузеру Google Chrome на ПК. Зараз -  лише 17%. Компанія Google відмовилася від автоматичного запуску Flash-елементів у своєму браузері наприкінці  2016 року

Нагадаємо, нещодавно компанія Microsoft заявила про те, що збирається припинити підтримку редактора Paint. Додаток був позначений компанією як програма, що є «застарілою або видаленою з переліку оновлень Windows 10». Пізніше Microsoft уточнила, що не знищуватиме Paint повністю. Його можна буде безкоштовно завантажити з Windows Store.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
PhonAndroid
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду