Adobe розробляє голосове управління Photoshop

Adobe розробляє голосове управління Photoshop

11:17,
13 Січня 2017
1680

Adobe розробляє голосове управління Photoshop

11:17,
13 Січня 2017
1680
Adobe розробляє голосове управління Photoshop
Adobe розробляє голосове управління Photoshop
Автори:
Незабаром редагувати фотографії буде можливим шляхом голосових команд комп’ютеру. Таку технологію нині розробляє Adobe.

Про це пише Platforma

У середині січня Adobe Research продемонструвала власні розробки віртуального помічника для редагування зображень. На відео, представленому компанією, видно, що до стандартних функцій додасться іконка мікрофону. Вона активує цифрового асистента, який допомагає, наприклад, обрізати фотографію, дзеркально відобразити і навіть опублікувати в соцмережах. 

«Ми об’єднали технології голосової взаємодії, що активно розвиваються, з розумінням творчих стремлінь наших користувачів, – говорять в Adobe. – Це перший крок на шляху до надійної мультимодальної голосової системи, яка дозволить легко шукати та редагувати зображення». Таким чином, в Adobe прагнуть не просто продублювати найпростіші команди в голосовому управлінні, а й створити в результаті нову потужну систему комунікації людина-комп’ютер, що вирішує проблему нерозуміння ШІ природної людської мови. 

Нагадуємо, що бразильський Vogue розкритикували за нещодавню фотосесію на підтримку Паралімпіади. Замість того, щоб зняти реальних спортсменів, які беруть участь в іграх, журнал вирішив відзняти звичайних моделей і домалювати їм ампутовані кінцівки за допомогою Photoshop. Журнал опублікував фото зі зйомок в мережі Instagram з підписом: «Ми всі паралімпійці». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Platforma
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду