Yahoo! вперше за кілька років випередив Google за популярністю у США

00:00,
21 Січня 2014
937

Yahoo! вперше за кілька років випередив Google за популярністю у США

00:00,
21 Січня 2014
937
Yahoo! вперше за кілька років випередив Google за популярністю у США
Інтернет-сайти, що належать компанії Yahoo!, стали найбільш часто відвідуваними серед користувачів у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє lenta.ru з посиланням на прес-реліз аналітичної СomScore.

За повідомленням СomScore, у грудні минулого року сайти Yahoo! відвідали понад 195 мільйонів користувачів ПК. Ресурси Google посіли другу сходинку із 192 мільйонами унікальних користувачів. Далі у списку – сайти корпорації Microsoft (175 мільйонів заходів), соціальна мережа Facebook (140 мільйонів). Ці результати відображають відвідуваність лише із персональних комп’ютерів, не беручи до уваги мобільні пристрої.

До цього, починаючи із 2011 року рейтинги СomScore очолював Google. І лише тепер обійти його вдалося корпорації Yahoo!

lenta.ru зауважує, що у рейтингу не враховується відвідуваність ресурсу для блогів Tumblr, який був куплений компанієюYahoo! Щомісяця Tumblr отримує понад 34 мільйони унікальних користувачів, однак у списку СomScore зазначений в окремому рядку.

Щодо рейтингу за весь 2013 рік, то Google зберіг лідерство. Зокрема, у лютому його ресурси зібрали аудиторію в 228 мільйонів користувачів, випередивши Yahoo! на 18 мільйонів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
yahoo.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду