Нові моделі iPhone будуть оснащені чіпами від Intel

Нові моделі iPhone будуть оснащені чіпами від Intel

14:34,
13 Червня 2016
1447

Нові моделі iPhone будуть оснащені чіпами від Intel

14:34,
13 Червня 2016
1447
Нові моделі iPhone будуть оснащені чіпами від Intel
Нові моделі iPhone будуть оснащені чіпами від Intel
Автори:
Американська корпорація Apple буде використовувати комп'ютерні чіпи компанії Intel. Основним постачальником залишиться виробник напівпровідників і бездротових засобів зв'язку Qualcomm.

Про це пише Bloomberg.

Зокрема, чіпами від Intel компанія оснащуватиме нові моделі смартфонів.

iPhone, що реалізуються в США телекомунікаційною компанією AT&T, а також призначені для продажу в деяких інших державах. В яких саме - не уточнюється. Apple вже замовила у Intel необхідні їй чіпи. Про кількість також не повідомляється.

В смартфонах iPhone, які продають в Китайській Народній Республіці (КНР), як і раніше будуть використовуватися комплектуючі від Qualcomm. 

Замовлення від Apple є великою перемогою для Intel, яка останнім часом погіршила свої позиції на ринку та несла операційні збитки. 

ВІдповідно до оцінок аналітичної компанії BTIG LLC, Apple продасть близько 22 000 000 iPhone з підключенням до AT&T у цьому році і 23 000 000 подібних гаджетів у 2017. 

Verizon, у якої база клієнтів-користувачів iPhone дещо менша, ніж очікується, продасть відповідно 21 000 000 та 22 000 000 смартфонів Apple.

Нагадаємо, в квітні корпорація Apple відмовилась видати Китаю вихідний код програмного забезпечення, що використовується в її продукції. 

Раніше суд на прохання ФБР зобов'язав компанію розробити програмне забезпечення, яке допоможе розблоковувати телефон застреленого під час затримання Саїда Фарука. Це пояснювали тим, що телефон може містити важливу для слідчих інформацію.

Однак Apple відмовилася виконувати рішення суду й оскаржила його у вищій інстанції. У компанії заявили, що вважають подібні дії порушенням прав клієнтів. Великі інтернет-компанії, у числі яких Twitter, AirBnB, Ebay, LinkedIn і Reddit, офіційно підтримали таку позицію компанії Apple.

Міністерство юстиції США заявило, що корпорація Apple навмисно створює технічні бар'єри, намагаючись завадити владі в суперечці про доступ до інформації в телефонах Apple.

Проблема ФБР полягала у системі безпеки смартфона. Всі дані на iPhone автоматично знищуються після десяти невдалих спроб введення коду доступу до телефону. Навіть сама компанія не може отримати доступ до файлів в пам'яті смартфона.

Саїд Фарук і його дружина Ташфин Малік 3 грудня 2015 року вбили 14 беззбройних людей і поранили ще більше двох десятків. Вони намагалися втекти, але були вбиті в перестрілці з поліцією, яка їх переслідувала.

Пізніше глава ФБР Джеймс Комі повідомив, що подружжя було послідовниками ідей радикального ісламу ще до знайомства один з одним. Стрілянину в Сан-Бернардіно в бюро назвали найбільшим терактом в США після 11 вересня 2001 року. 

thecountrycaller.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду