Microsoft припиняє виробництво приставок Xbox 360

Microsoft припиняє виробництво приставок Xbox 360

09:58,
21 Квітня 2016
1750

Microsoft припиняє виробництво приставок Xbox 360

09:58,
21 Квітня 2016
1750
Microsoft припиняє виробництво приставок Xbox 360
Microsoft припиняє виробництво приставок Xbox 360
Автори:
Компанія Microsoft оголосила про припинення виробництва ігрових приставок Xbox 360, які випускалися з 2005 року.

Про це пише BBC.

Ця модель більше десяти років залишалася однією з найпопулярніших ігрових консолей.

Як зазначив у своєму блозі глава підрозділу Xbox Філ Спенсер, користувачі провели за цим пристроєм загалом більше 78 мільярдів годин.

Наступником Xbox 360 стала ігрова платформа восьмого покоління Xbox 1. У минулому році Microsoft запустила для нового геймпада програму сумісності з іграми для Xbox 360.

За словами Філа Спенсера, вже випущені приставки Xbox 360 будуть надходити в продаж, а компанія буде і далі надавати технічну підтримку користувачам цієї моделі.

Як засвідчили результати соціологічного дослідження «Сучасна молодь України», проведеного Інститутом Горшеніна у 2013, молодь не уявляє свого життя без інтернету (72,3%). Без спілкування у соціальних мережах не зміг би прожити кожен другий молодий українець, принаймні, згідно з дослідженням, 49,6% стверджують, що не уявляють життя без них.  47,0% опитаних вважають, що могли б обійтися без такого спілкування.

Щодо проведення вільного часу, то виявлось, що сучасна молодь (70,2%) знаходить час на спілкування із реальними друзями. Проте у вільний  час молоді люди, як правило, грають у комп'ютерні ігри і проводять час в інтернеті (42,6%).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду