Apple заробила на годинниках $1,7 млрд

Apple заробила на годинниках $1,7 млрд

17:17,
30 Жовтня 2015
1532

Apple заробила на годинниках $1,7 млрд

17:17,
30 Жовтня 2015
1532
Apple заробила на годинниках $1,7 млрд
Apple заробила на годинниках $1,7 млрд
Автори:
Всього за півроку присутності на ринку розумні годинники Apple Watch принесли своїм творцям $1,7 млрд.

Про це пише «Новое время».

Компанія закрила фінансовий рік 26 вересня, а в цьому місяці підвела підсумки. У недавньому звіті Apple зазначено, що частка Apple Watch у зростанні загальної виручки від категорії «Інші продукти», куди також входять iPod і Apple TV, перевищила 100%.

Формулювання може здатися дещо дивним, але це означає, що, поки інші товари в категорії (наприклад, iPod) заробляли менше, ніж у минулому році, Apple Watch справно приносили прибуток. Іншими словами, якщо б годинники не вийшли на ринок, то виручка «Інших продуктів» могла б бути меншою, а замість її зростання міг би спостерігатися спад.

У 2014-му фінансовому році товари з цієї категорії принесли Apple $8,379 млрд. В 2015-му сума склала $10,067 млрд. 

Однак точно невідомо, скільки Apple Watch принесли грошей, оскільки компанія ділиться лише сумарним показником, і не дає результатів по кожному «Іншому продукту». Нехитрі підрахунки свідчать, що годинник приніс своїм творцям мінімум $1,688 млрд. Насправді число може бути набагато більшим.

У квітні поточного року, коли Apple Watch тільки вийшли на ринок, фахівці компанії IHS Technology розібрали 38-міліметрову модель Sport і прикинули ціну кожної деталі. Сумарна вартість комплектуючих склала $81,2. До цього додається ще $2,5 за збірку, і виходить, що годинники, що надходять у продаж за ціною $349, обходяться Apple всього $83,7. Втім, сюди не входять витрати на розробки, логістику, маркетинг і т. д.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
nv.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду