У хакатоні «1+1 медіа» перемогли винахідники віртуального лялькового театру (ДОПОВНЕНО)
У хакатоні «1+1 медіа» перемогли винахідники віртуального лялькового театру (ДОПОВНЕНО)
Кожен учасник команди-переможця отримає Samsung SmartTV на базі операційної системи Tizen, модельний ряд 2015 року. Про це повідомляє платформа Future Media Lab групи «1+1 медіа» на своїй сторінці у Facebook.
Усього в проекті взяли участь 32 команди із 400 учасників, які вигадували різноманітні ідеї для інтернету і телебачення – комп’ютерні ігри та додатки для смартфонів. Як повідомила прес-служба «1+1 медіа», у фінал потрапили 15 команд. З-поміж них були визначені троє переможців: Spillikin з ідеєю віртуального лялькового театру (перше місце), Media Import з проектом для швидкого імпорту даних із flash-дивайсів (друге місце) та FrameStock з ідеєю відеостоку, де користувач може знаходити кліпи автоматично за контентом (третє місце).
Автор ідеї віртуального лялькового театру Олексій Новіков так прокоментував перемогу команди Spillikin: «Я побачив рекламу хакатону і вирішив, що повинен ризикнути. Я прийшов один, презентував зі сцени ідею проекту, і вже на хакатоні зібралась команда людей, з якими ми 48 годин працювали над її реалізацією. Це був надзвичайний досвід, і ми не збираємось зупинятись на досягнутому, будемо допрацьовувати проект та тестувати його на цільовій аудиторії».
Команди, чиї ідеї вразили журі найбільше, отримають доступ до таких ресурсів «1+1 медіа», як хостинг, сервери, трафік, аудиторія, маркетинг і піар. Організатори хакатону також обіцяли, що найкращі ідеї будуть втілені на базі ресурсів «1+1 медіа» та компаній-партнерів.
«Якщо ми побачимо когось, хто нам справді сподобається, ми готові або давати ресурси, або ставати першим клієнтом, тобто за своєю сутністю вкладатися грошима, або знаходити інші форми взаємодії залежно від того, яка мотивація в команди, що зробила цей проект», - розповідав в інтерв’ю «Телекритиці» організатор хакатону, керівник проекту Future Media Lab та управління веб-розробок в «1+1 медіа» Павло Педенко.
Хакатон тривав 48 годин з 16 по 18 жовтня у павільйоні кіностудії імені Довженка. Під час хакатону учасники об’єдналися в команди по 5-8 людей і протягом двох діб працювали над розробкою своїх проектів, стартапів або бізнесів під супроводом менторів – професіоналів у сферах медіа та технологій. Участь у хакатоні була платною: перші 100 квитків коштували по 400 грн, потім ціна зросла до 500 грн, а на вході становила 600 грн.