IBM розірвала співпрацю з найбільшою IT-компанією Росії

IBM розірвала співпрацю з найбільшою IT-компанією Росії

09:54,
21 Липня 2015
2209

IBM розірвала співпрацю з найбільшою IT-компанією Росії

09:54,
21 Липня 2015
2209
IBM розірвала співпрацю з найбільшою IT-компанією Росії
IBM розірвала співпрацю з найбільшою IT-компанією Росії
Автори:
Американська IBM розірвала відносини з однією з найбільших російських IT-компаній «Ланіт», з якою співпрацювала понад 20 років.

Про це пише «КоммерсантЪ».

Від минулого тижня «Ланіт» позбавлена можливості закуповувати та постачати обладнання і програмне забезпечення IBM.

Як повідомив президент «Ланіт» Георгій Генс, американська корпорація в односторонньому порядку розірвала партнерські угоди.

За словами пана Генса, згідно з умовами договору, IBM мала право розірвати договір з повідомленням за три місяці, чим і скористалася. 16 квітня віце-президент IBM Чад Різ направив виконавчому директору ЗАТ «Ланіт» Володимиру Грибову лист, в якому йдеться про закінчення дії угод між «Ланіт» і IBM через три місяці.

Тому з 16 липня «Ланіт» позбувся статусів «системний інтегратор» та «постачальник рішень» IBM, також припинили дію основної партнерської угоди IBM PartnerWorld і авторизацію «Ланіт» як партнера за надання гарантійних послуг IBM. Причини розірвання угод у листі не вказані.

«Мінливі потреби замовників вимагають від нас адаптації до нових умов, що звичайно ж тягне за собою зміну існуючих відносин з нашими партнерами», - сказала представник 

IBM Ольга Проскурякова. Та водночас вона наголосила, що відкликання партнерського статусу «Ланіт» не завадить виконанню чинних контрактів на надання послуг технічної підтримки.

За словами Генса, протягом останніх трьох місяців IBM ігнорувала прохання «Ланіт» пояснити свої дії і тільки вчора на зустрічі з представником корпорації в Празі йому заявили, що розрив спричинений скороченням партнерської мережі.

«Ланіт» співпрацював з IBM з 1994 року.

Нагадуємо, що 10 липня компанія IBM заявила про створення ультратонкого мікрочіпаНова технологія дозволить розміщувати на одному чіпі до 20 мільярдів транзисторів. Це приблизно в чотири рази перевищує можливості найсучасніших процесорів, що доступні для покупки.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vietq.vn
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду