Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола

Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола

15:46,
7 Листопада 2014
2258

Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола

15:46,
7 Листопада 2014
2258
Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола
Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола
Засновник соціальної мережі Марк Цукерберг пожертвував у рамках збору коштів 25 мільйонів доларів.

Facebook започаткував кампанію зі збирання пожертв для допомогти організаціям, що борються проти поширення вірусу Ебола.

Засновник соціальної мережі Марк Цукерберг оголосив про особисту пожертву у $25 млн. для подолання смертоносної хвороби, збудником якої є цей вірус, повідомляє CNN.

Його пожертву надіслано у Фонд центрів контролю за хворобою (the Centers for Disease Control Foundation).

Цукерберг та деякі інші мільярдери й компанії зробили великі фінансові внески. Натомість широка громадськість відстає у зусиллях зібрати $1 млрд,  необхідних, за оцінками ООН, для ефективної боротьби із загрозою, що набуває дедалі більших масштабів.

Facebook очікує пожертв трьом іншим організаціям: Міжнародному медичному корпусу (the International Medical Corps), Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (the International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies), а також кампанії «Врятуймо дітей» (Save the Children).

1,3 млрд користувачів соціальної мережі бачитимуть повідомлення про це у верхній частині новинної стрічки й матимуть можливість визначати, куди саме надсилати пожертви.

Facebook, об'єднала зусилля з ЮНІСЕФ, щоб через свою мережу поширювати інформацію для населення вражених регіонів про симптоми лихоманки Ебола та її лікування.

«Під час кризи люди звертаються до Facebook, аби дізнатися, що відбувається, поділитися власним досвідом і запропонувати свою підтримку, - говориться у заяві Facebook. - Якщо не буде вирішено проблеми, пов’язаної з епідемією вірусу Ебола, може виникнути довгострокова глобальна криза у сфері охорони здоров'я».

Компанія співпрацюватиме з консорціумом неурядових організацій NetHope, надаючи послуги зв'язку медичним та гуманітарним працівникам у Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне, особливо вражених поширенням вірусу Ебола.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
money.cnn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду