У Росії вимагають реєстрації від Google, Twitter та Facebook

У Росії вимагають реєстрації від Google, Twitter та Facebook

00:00,
26 Вересня 2014
1284

У Росії вимагають реєстрації від Google, Twitter та Facebook

00:00,
26 Вересня 2014
1284
У Росії вимагають реєстрації від Google, Twitter та Facebook
У Росії вимагають реєстрації від Google, Twitter та Facebook
Роскомнагляд  надіслав американським інтернет-сервісам Facebook, Gmail і Twitter повідомлення про необхідність зареєструватися в Росії як організаторам поширення інформації.

 «ВКонтакте»,  «Яндекс» та  Mail.Ru вже включені у відповідний реєстр, пише Izvestia.ru

«Ми всім надіслали сповіщення і так чи інакше змусимо їх виконувати закон, - зазначив заступник керівника наглядового відомства Максим Ксензовю. - Вони  консультуються між собою, спілкуються з каліфорнійськими юридичними службами. Ми з ними теж ведемо консультації і поки навмисне не квапимо».

1 серпня набули чинності підписані президентом Росії 5 травня поправки до законів «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації», «Про зв'язок» і в Кодекс про адміністративні правопорушення (КпАП). Цей законопроект зобов’язує блогерів, у яких кількість читачів складає від 3 тис. на день, дотримуватися низки обмежень, аналогічних правилам для ЗМІ.

Цей закон впроваджує  вимоги для сайтів і систем, що забезпечують прийом, передачу, доставку і (або) обробку електронних повідомлень користувачів мережі.

Зареєструвавшись у Роскомнагляді  як організатор поширення інформації, сайт повинен протягом шести місяців зберігати «на території Російської Федерації інформацію про факти прийому, передачі, доставки та (або) обробки голосової інформації, письмового тексту, зображень, звуків чи інших електронних повідомлень користувачів мережі інтернет».За невиконання вимоги передбачений штраф для юридичних осіб до 500 тис.рублів.

Якщо сайти не зареєструються, то  Роскомнагляд  має право надіслати  другу вимогу про усунення порушення, яке повинне бути виконане протягом 15 днів. Інакше відомство має право включити сайт  у чорний список, тобто заблокувати її для російських користувачів інтернету, пояснив начальник юридичного відділу Координаційного центру національного домена мережі інтернет Сергій Копилов.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: 20minutes.fr
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду