Міноборони запроваджує цифровий облік ураження ворога

Міноборони запроваджує цифровий облік ураження ворога

14:15,
3 Січня 2025
676

Міноборони запроваджує цифровий облік ураження ворога

14:15,
3 Січня 2025
676
Міноборони запроваджує цифровий облік ураження ворога
Міноборони запроваджує цифровий облік ураження ворога
Командири будуть подавати звіти про ураження в застосунку «Армія+».

Кабінет Міністрів підтримав запуск проєкту «Звіт про ураження», що дасть змогу цифровізувати та впорядкувати звітність про результати бойових дій у наших військах. У межах пілотного проєкту підрозділи Збройних сил та Нацгвардії отримають можливість надавати Генеральному штабу щоденні звіти про ураження ворога через застосунок «Армія+». Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

За його інформацією, звіти будуть синхронізовані між застосунком та бойовою системою DELTA, що має забезпечити об’єктивність і прозорість даних.

Упровадження проєкту має забезпечити:

  • об’єктивний облік підтверджених втрат ворога;
  • можливість постійно відстежувати ефективність командирів і підрозділів за чіткими критеріями;
  • аналіз ефективності різних видів зброї та боєприпасів на полі бою;
  • оптимізацію виробництва та постачання найефективнішого озброєння.

«Ми створимо великий єдиний дашборд знищення ворога. Який допоможе аналізувати результативність підрозділів і війська загалом.

Звіти допоможуть оцінювати не тільки ефективність військових, а й техніки і боєприпасів. А також краще розуміти, яку зброю і куди необхідно виготовляти і постачати у першу чергу», — прокоментувала заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Нагадаємо, у новій версії застосунку «Армія+» з метою підвищення рівня безпеки персональних даних військовослужбовців посилили криптографічне шифрування.

Фото: ілюстративне / Міноборони України

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
фігію
17:29 / 04.01.2025
Дурніше щось не могли вигадати від скуки у Києві? Чим подача в застосунок "арміє+" відрізняється від звичайних звітів? Доступність усім і вся, кожному чиновнику і журналісту "поговорити" про "показник"? А хтось потім має доказувувати що "картину треба бачити в цілому"? Як перевірити справжність зможуть? Дурня як обовязання знати англійську - зтратити час на вивчення і перевірки знань. Оцінка ефективності - це скільки живих залишилось і наскільки в умовах вдалось виконати те чи се. А ці звіти перейдуть в розряд фіктивності і добре щоб ворог не знав що де, бо дурням мало реєстрів зламаних далі носяться з "обліком і штрафами" тепер за "комнадирів з обліком і штрафами" взялись. Цифровізація має допомагати і бути розумною. Логістиці помагати наприклад.
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду