Подкаст «Стерті»: як радянщина вплинула на українські села

Подкаст «Стерті»: як радянщина вплинула на українські села

12:00,
11 Грудня 2024
384

Подкаст «Стерті»: як радянщина вплинула на українські села

12:00,
11 Грудня 2024
384
Подкаст «Стерті»: як радянщина вплинула на українські села
Подкаст «Стерті»: як радянщина вплинула на українські села
Авторка подкасту досліджує питання, чому в Україні поступово зникають села.

Студентка Школи журналістики та комунікацій УКУ Олена Гуліус запустила авторський подкаст «Стерті», в якому досліджує історії окремих сіл та людей і вплив на них подій радянського періоду. Перший випуск вийшов в ефірі радіо «УКУ. Студентське» у понеділок, 9 грудня, а з 12 грудня стартує на ютубі та подкастингових платформах. Про це повідомили у Школі журналістики та комунікацій УКУ.

«Урбанізація? Старіння нації? Все це правда. Але яку роль в цьому відіграло наше минуле, а саме період Радянського Союзу? Голодомор, колективізація, розкуркулення, укрупнення, затоплення сіл... Певно, ви чули про все це принаймні на уроках історії. Але який слід це залишило на українському селі? Які упередження занесло в голови українців? Як закарбувалось в нашій колективній пам’яті? — зазначено у повідомленні — Саме ці питання у своєму авторському подкасті «Стерті» досліджує студентка ШЖК Олена Гуліус. В кожному з епізодів @juliusss19 розкаже історії окремих сіл та людей під час подій часів СРСР. Спробуємо разом підрахувати наслідки, поміркувати, як це вплинуло на українців, та зазирнути в майбутнє українського села.»

Подкаст можна слухати щопонеділка та щочетверга на радіо «УКУ. Студентське». Перший випуск вийде на ютуб-каналі ШЖК у четвер, 12 грудня, і стане доступним на подкаст-платформах Spotify, Soundcloud, Apple.

Нагадаємо, торік магістри Школи журналістики та комунікацій УКУ підготували цикл подкастів «Генії теж із плоті», присвячений Іванові Франкові.

Фото: Школа журналістики та комунікацій УКУ / фейсбук

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду