Канал «FreeДом.Life» отримав «золоту кнопку» YouTube

Канал «FreeДом.Life» отримав «золоту кнопку» YouTube

14:40,
27 Листопада 2024
378

Канал «FreeДом.Life» отримав «золоту кнопку» YouTube

14:40,
27 Листопада 2024
378
Канал «FreeДом.Life» отримав «золоту кнопку» YouTube
Канал «FreeДом.Life» отримав «золоту кнопку» YouTube
Кількість переглядів ютуб-каналу сягнула 539 мільйонів.

Кількість підписників ютуб-каналу українського іномовлення «FreeДом.Life», на якому розміщено аналітичні матеріали, інтерв’ю, документальні та публіцистичні програми, авторські проєкти, телеканалу українського іномовлення «FreeДом» перетнула 1 мільйон. Про це повідомили у пресслужбі каналу. 

Також там повідомили, що кількість переглядів ютуб-каналу сягнула 539 млн.

«FreeДом.Life — другий YouTube-канал державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України", що менше ніж за рік отримав "золоту кнопку".

Першим, у грудні 2023- го, став базовий диджитал-майданчик телеканалу FreeДом, який на сьогодні зібрав уже 1,35 млн підписників та понад 1 мільярд переглядів у YouTube. Ефірний телеканал FreeДом доступний в усіх європейських країнах, на Близькому Сході, у США та Канаді, в країнах Північної Африки, Центральної, Південно-Східної та Західної Азії через різні способи прийому та передачі сигналу: супутник, мережі кабельних, IPTV та DTH-операторів, ОТТ-платформи", — кажуть у пресслужбі. 

У пресслужбі додають, що в Росії та Білорусі ефірне мовлення і сайт телеканалу заблоковані цензурою. Таким чином, використання різних диджитал-майданчиків дає змогу каналу «FreeДом» доносити правду про війну Росії проти України, її справжні причини та можливі наслідки до різних аудиторій у цих країнах, зокрема до аудиторії колонізованих народів РФ.

У листопаді 2024 року до першої п’ятірки зарубіжних країн за переглядами ютуб-каналу «FreeДом.Life», входять Росія (52,4%), Узбекистан (7,6%), Казахстан (5,2%), Киргизстан (3,2%), Білорусь (2,5%), загалом перегляди з-за кордону становлять 90,6%.

У списку міст, де «FreeДом.Life» найбільше дивляться через сервіс «Ютуб», на перших позиціях Москва, Ташкент, Санкт-Петербург, Краснодар, Бішкек, Єкатеринбург, Самарканд, Нижній Новгород, Душанбе, Казань, Грозний, Махачкала.

«Другий канал-мільйонник на YouTube, загальна динаміка переглядів та підписників у диджитал, розширення мережі дистрибуції ефірного каналу FreeДом — для іномовлення це важливі показники того, що запит на інформацію про Україну серед російськомовної аудиторії за кордоном залишається високим. Наше завдання — давати відповідь на цей запит з проукраїнської позиції, тим більше, що російська пропаганда постійно посилюється, а достатнього імунітету світ до неї, на жаль, не виробив.

Ми залишаємось уважними до тем децентралізації Росії, звільнення колонізованих народів РФ, підсвічуємо кризові явища, які можуть сприяти трансформації країни-агресора, — тобто редакція сфокусована на тому, що є корисним, насамперед, для України.

Цього року FreeДом зміцнив фокус на діях та ініціативах України з досягнення справедливого миру та їхній важливості для світу, і цей контент також отримує високі перегляди», — зазначила генеральна директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» Юлія Бін.

У пресслужбі уточнили, що задля максимального охоплення цільової аудиторії ДП «МПІУ» активно розвиває кілька ютуб-каналів, на яких публікується контент телеканалу «FreeДом»: базовий —  «FreeДом», на якому опубліковано весь контент телеканалу, а також відбувається кілька постійних стримів його ефіру; «FreeДом.Life», де розміщено аналітичні матеріали, інтерв’ю, документальні та публіцистичні програми, авторські проєкти; «FreeДом.мнения» з ексклюзивними інтерв’ю спікерів марафону; «FreеДом.Doc» та «FreeДом.Кавказ», орієнтований на аудиторію поневолених Росією народів Кавказу.

Сумарна кількість підписників цих ютуб-каналів перевищила 2,4 млн, а загальна кількість переглядів — 1,57 млрд.

«"Золота кнопка" додає нам оптимізму, але це лише одне з підтверджень ефективності обраної стратегії. Наша диджитал-команда постійно експериментує з форматами подачі різних тем, стрімами, сучасними інструментами ШІ. Приміром, ми використовуємо програми на базі штучного інтелекту, які допомагають нам розшифровувати контент, перекладати, генерувати віжуали. Ми розуміємо, як нам рухатись далі, як масштабуватися і оптимізувати виробничі процеси»,— зазначив Вадим Лубчак, керівник диджитал-напрямку державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України».

Нагадаємо, медіакомпанія Starlight Media отримала статус MCN (Multi-Channel Network) від YouTube.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду