Інстаграм не видалив повністю образливі коментарі щодо політикинь, які є потенційними кандидатками на виборах у США, — дослідження
Інстаграм не видалив повністю образливі коментарі щодо політикинь, які є потенційними кандидатками на виборах у США, — дослідження
Адміністрації соцмережі «Інстаграм» не вдалося повністю видалити образливі коментарі щодо політикинь, які є потенційними кандидатками на виборах президента США. Про це повідомило Reuters, посилаючись на звіт громадської організації «Центр протидії цифровій мові ворожнечі» (Center for Countering Digital Hate).
У звіті представлений аналіз понад пів мільйона коментарів до публікацій в інстаграмі, зроблених п’ятьма політикинями від Демократичної партії та п’ятьма від Республіканської партії, серед яких сенаторка Елізабет Воррен, колишня спікерка Палати представників Ненсі Пелосі, віцепрезидентка та кандидатка у президенти Камала Гарріс, сенаторка Марша Блекберн і Марджорі Тейлор Ґрін.
У виявленому масиві коментарів «Центр протидії цифровій мові ворожнечі» позначив понад 20 тисяч як «токсичні», у тисячі з них були сексистські та расистські образи, а також погрози зґвалтуванням та смертю.
У звіті зазначено, що 93% цих токсичних коментарів залишилися на платформі, попри те, що вони грубо порушують її стандарти.
У відповідь на звіт компанія Meta заявила, що в соцмережі є інструменти, за допомогою яких користувачі самі можуть контролювати коментарі до їхніх публікацій, зокрема відфільтровувати образливі коментарі, фрази чи емодзі.
«Ми розглянемо звіт CCDH і вживемо заходів щодо контенту, який порушує нашу політику», — заявила керівниця відділу безпеки жінок у Met Сінді Саутворт.
- Читайте також: Відлік пішов. Що треба знати про цьогорічні президентські вибори у США менш ніж за сто днів до голосування
Представляючи аналіз контенту соцмереж під час виборів у США у 2020 році, CCDH у звіті повідомив, що «кольорові» жінки частіше ставали об’єктами сексистських і расистських образ.
Зростання зловживань у мережі щодо політикинь привернуло увагу правозахисних груп.
У згаданому звіті також було акцентовано, що алгоритми соціальних мереж, які віддають пріоритет емоційному контенту та працюють на збільшення залученості авдиторії, можуть ненавмисно посилювати ці зловживання.
У доповіді платформи соціальних мереж закликали ефективніше забезпечувати дотримання своїх інструкцій з безпеки та вживати рішучих заходів проти цілеспрямованого зловживання в інтернеті.
Фото: віцепрезидентка й кандидатка у президенти США Камала Гарріс / Getty Images