OpenAI повідомила про запуск пошукової системи SearchGPT на основі штучного інтелекту
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
OpenAI повідомила про запуск пошукової системи SearchGPT на основі штучного інтелекту
Компанія OpenAI анонсувала запуск власної пошукової системи на основі штучного інтелекту SearchGPT. Про це пише The Verge.
We’re testing SearchGPT, a temporary prototype of new AI search features that give you fast and timely answers with clear and relevant sources.
— OpenAI (@OpenAI) July 25, 2024
We’re launching with a small group of users for feedback and plan to integrate the experience into ChatGPT. https://t.co/dRRnxXVlGh pic.twitter.com/iQpADXmllH
Пошукова система починається з великого текстового поля, яке запитує користувача «Що ви шукаєте?». Але замість того, щоб пропонувати звичайний список посилань, SearchGPT намагається впорядкувати та зрозуміти їх. В одному прикладі з OpenAI пошукова система підсумовує свої висновки щодо музичних фестивалів, а потім представляє короткі описи подій із посиланням на джерела.
Після появи результатів користувачі можуть поставити додаткові запитання або натиснути бічну панель, щоб відкрити інші відповідні посилання. Існує також функція під назвою «візуальні відповіді», але OpenAI не уточнює, як саме вона працює.
Наразі SearchGPT буде доступна як прототип для 10 000 користувачів після запуску. Згодом функцію пошуку планують інтегрувати безпосередньо в ChatGPT.
У своєму блозі компанія підкреслила, що SearchGPT було розроблено у співпраці з різними новинними партнерами, серед яких такі організації, як The Wall Street Journal, The Associated Press і Vox Media.
Видавці матимуть змогу «керувати тим, як вони відображаються у функціях пошуку OpenAI», пише компанія. Вони можуть відмовитися від використання їхнього контенту для навчання моделей OpenAI і все одно відображатися в пошуку.
Раніше Reuters із посиланням на джерела повідомляло про те, що OpenAI працює над новим проєктом у сфері штучного інтелекту під кодовою назвою Strawberry. Компанія просунулася у створенні ШІ-моделі, здатної розмірковувати, як людина, і вести «глибоке дослідження» інтернету. Це наблизить ШІ до надлюдського рівня інтелекту. Поки що нейромережі в разі проблем додумують інформацію.
Фото: OpenAI