Lego представила перший конструктор для шанувальників «Minecraft»

Lego представила перший конструктор для шанувальників «Minecraft»

10:05,
3 Червня 2024
1786

Lego представила перший конструктор для шанувальників «Minecraft»

10:05,
3 Червня 2024
1786
Lego представила перший конструктор для шанувальників «Minecraft»
Lego представила перший конструктор для шанувальників «Minecraft»
Набір для дорослих випустили з нагоди 15-річчя «Minecraft».

З нагоди 15-річчя відеогри «Minecraft» компанія Lego випустила конструктор для її дорослих шанувальників. У  США у продажу він з'явиться 2 серпня, уже доступне передзамовлення, повідомило The Verge.

У компанії Lego повідомили, що набір включатиме «знайомі біоми, улюблених мобів та приховані великодки».

Набір Lego «Minecraft» 

Біомами в «Minecraft» називають ігрові поля. Вони відрізняються рельєфом, кліматичними особливостями, флорою, температурою, рівнем вологості, кольором неба, листя тощо. Моби у грі — персонажі, а великодки — майстерно заховані винагороди для найуважніших користувачів.

Lego представила конструктор «Minecraft» із 12 біомами, серед яких є рівнина, тайга, вишневий гай. У ньому — вісім мобів, зокрема Стів, Алекс, скелет, Кріпер та свиня. Сам набір із зовнішнього боку має вигляд ігрового столу для крафту, але з внутрішнього містить згадувані біоми, що утворюють діораму (діорама — стрічкоподібна, зігнута півколом живописна картина з переднім наочним планом).

Ігрові персонажі конструктора

Набір складається з 1 195 елементів. У США він коштує 89,99 доларів, у Канаді — 119,99 канадських доларів, у Великій Британії — 79,99 фунтів стерлінгів, в Австралії — 129,99 доларів, а в країнах Євросоюзу — 89,99 євро. Конструктор можна передзамовити на сайті Lego.

Нагадаємо, у березні платформа залучення благодійної допомоги на підтримку України United24 та компанія Endorah представили онлайн-гру «Minesalt», створену на основі всесвітньо відомої гри «Minecraft», яка дає змогу познайомитися з українським Соледаром, що у свій час був найбільшим солевидобутком на європейських теренах. У грі — 16 локацій, 500 віртуальних кілометрів тунелів, проходячи які, гравці можуть знайти 140 кристалів. Благодійники привертають увагу до потреби відродження Соледара, адже в лютому 2023-го його захопили російські окупанти.

Фото: Minecraft / Lego

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду