З питань розшуку людей до СБУ вже можна звернутися онлайн

З питань розшуку людей до СБУ вже можна звернутися онлайн

17:42,
6 Серпня 2022
3792

З питань розшуку людей до СБУ вже можна звернутися онлайн

17:42,
6 Серпня 2022
3792
З питань розшуку людей до СБУ вже можна звернутися онлайн
З питань розшуку людей до СБУ вже можна звернутися онлайн
При цьому у Службі безпеки застерігають від шахрайських схем та «допомоги за гроші».

Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених відкрив онлайн-форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Про це повідомляється на сайті Служби безпеки України.

Залишити запит можна за цим посиланням. Як зазначають в СБУ, відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

Тим хто, звернувся до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно.

У Службі безпеки застерігають від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

«Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення!», – йдеться у повідомленні СБУ.

За даними Служби безпеки, 573 українців вже вдалося звільненими з полону. Це стало можливим завдяки роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та Об'єднаного центру з пошуку та звільнення полонених.

Нагадаємо, СБУ запустила в телеграмі чат-бот, у якому збирає докази воєнних злочинів російської армії для Гаазького трибуналу.

Кіберполіція ініціювала чат-бот у телеграмі «Народний месник» (@ukraine_avanger_bot), за допомогою якого можна повідомляти про мітки, які окупанти лишають на дорогах. 

СБУ, фонд «Повернись живим» і волонтери створили сервіс для збору  даних про переміщення російських військових — FindOkupant.

Громадянська мережа «Опора» збирає онлайн докази воєнних злочинів Росії для надання їх міжнародному прокурору в Гаазі

Завдяки застосунку стало можливим швидко пройти перевірку на блокпостах. Також під час війни можна скористатися додатком про першу домедичну допомогу.

Фото: «АрміяInform»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду